Мене надихнули написати вам статтю. Коли в твоїх колег є діти, а на вулиці осінь починається “час книг”. Ввечері вже не випустиш дитину на вулицю і як казала моя бабця: “най си діє Божа воля”. Потрібно шукати способи чи засоби, щоб дитина не сиділа в телевізорі чи телефоні весь вечір. Тому, сьогодні ми подивимось на книги для дошкільнят українською мовою в інтернет-магазині Morebooks.

Книги про цього хлопчика настільки популярні, що ми вже чекаємо додруку інших частин, а поки ви можете разом з дитиною почитати книгу “Бодьо в селі”.

 

Приєднуйтесь до Бодя і Мисі в їхній захоплюючій подорожі в село! Разом вони відвідають ферму пана Гліба, стайню пані Єви та гончарню пані Марини. Вони дізнаються, як готують варення, і навіть самі приготують торт на свято. Ця частина пригод Бодя буде корисною для дітей будь-якого віку. Вона допоможе: 

  • Розвивати навички розуміння мовлення. 

  • Збагатити словниковий запас дитини назвами нових об’єктів і видів діяльності. 

  • Розвивати уміння розповідати. 

Відправляйтеся в подорож з Бодя і Мисі! Вам неодмінно сподобається! А купити книгу про Бодьо з доставкою по Україні ви можете на Morebooks.

Для маленьких дослідників постарались і видали книгу, яка дає відповідь на різні питання про предмети, які нас оточують - “Що? Як? Із чого? : Шоколад, склянка, виделка, джинси”.

 

Книга "Що? Яке? Із чого: Шоколад, Склянка, Виделка, Джинси" - це пізнавальна книга для дошкільнят, яка розповідає про історію виникнення найпоширеніших предметів. Навіть найзнайоміші речі, які ми бачимо щодня, мають свою історію. Вони змінювалися з часом, щоб стати такими, якими ми їх знаємо сьогодні. У цій книзі ви дізнаєтеся, як вилка, склянка, джинси і шоколад стали такими, якими вони є. Ви побачите, як їх виробляють і як вони потрапляють до наших будинків. 

Дитина буде бавитись декілька годин, а ви можете займатися своїми справами - “Яскраві кольори. Сторінки-цікавинки”.

 

«Сторінки-цікавинки» - це одна з найпопулярніших серій для дошкільнят від видавництва «Школа». Всіх приваблюють рухомі картинки цих книжок, які не тільки розважають дітей, але й активно сприяють розвитку дрібної моторики рук, збагаченню словникового запасу, пам’яті, вміння рахувати та міркувати. Великий вибір книг для дітей незмінно гарантує Morebooks, вам залишається тільки зробити декілька рухів мишкою.

Віммельбух, можете не запам’ятовувати це слово, але ви точно маєте купити собі цю книгу. Роздивлятись її можна годинами тай користі буде немало - “Тварини. Розглядай та шукай”.

 

Книга-віммельбух "Тварини" - це захоплююча книга для дітей, яка допоможе їм дізнатися більше про тваринний світ. Дмитрик і Марічка - головні герої книги - відправляються в захоплюючу подорож по світу тварин. Вони зустрічають тварин на фермі, в лузі, на річці, в горах і навіть біля моря. У зоопарку діти знайомляться з тваринами з усього світу. Книга містить завдання для пошуку, які допоможуть дітям розвивати увагу і спостережливість. 

І віконця, більше віконець і більше знань. А я пропоную вам книгу, яка поєднала в собі знання з різних галузей: цифри, кольори, фігури і багато чого корисного - “Вчимо слова”.

 

Відкривай, і ти дуже швидко вивчиш числа, форми, кольори, протилежності, пори року, дні тижня та...ще купу цікавинок! Без зайвих слів переходьте за посиланням на картинці купляйте книгу на Morebooks  та насолоджуйтесь веселим вечором.

Приємного осіннього читання!