Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитяча література

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Дитячі книги – твори, які переносять читачів у цікавий світ. Малюки, школярі та підлітки знайомляться з новими героями, пізнають багато нового та дізнаються, як діяти в тих чи інших ситуаціях. З книгами набагато веселіше проводити вільний час та розвиватися. В них діти знаходять відповіді на безліч питань та вчаться рухатися по життю, уникаючи помилок.

Дитячі книги в широкому асортименті

В інтернет-магазині MOREBOOKS можна купити книги для дітей за низькою ціною та отримати замовлення у короткі терміни. Дитяча література – те, що супроводжує нас з перших років життя. Спочатку це казки, а потім оповідання, розповіді та детективи. Також для розвитку та пізнання світу допитливим читачам ми пропонуємо дитячі книги в жанрі наука та техніка, комп’ютерні технології, історія та біографія.

Розвиток дитини – важливе питання, якому слід приділяти багато уваги. Малюкам батьки читають казки, зацікавлюють доньок та синів своїми інтонаціями та зміною голосу. В подальшому діти самостійно читають книги, які їм подобаються та викликають інтерес. Юнаки та дівчата шукають книги, які відповідають їхньому віку. Багатьом підліткам подобається фантастика. Це жанр, в якому створений зовсім інший світ, який відрізняється від реального. Також підлітки обирають дитячі детективи книги. Це твори, головною ознакою яких є таємниця чи загадкові події.

Сучасна дитяча література – великий вибір книг, серед яких можна знайти подарунок дитині різного віку. Для зручності твори розділені на тематичні категорії:

  • книги для дошкільнят – захоплюючі історії, оповідання та казки. Герої книг вчать, як потрібно ставитись один до одного, розповідають де зло, а де добро;
  • книги для молодших школярів – гумор, пригоди, фантастика, детективи та класика. Це та багато іншого Ви знайдете в даній категорії;
  • книги для підлітків – сюди належать міфи, дитяча психологія книги, підліткові романи, жахи та документальна проза. Книги про дорослішання мають бути у кожної дівчини та у юнака. В них викладена корисна інформація;
  • дитяча творчість та розвиваюча література – дитячі книжки для найменших, до яких належать наліпки-помічниці, малювалки, одягни ляльку, розмальовки. Для розвитку дітей призначені завдання з математики та з письма, абетки з прописами, сходинки до знань та розвиток логіки;
  • дитячі енциклопедії – сукупність знань з широкого кола питань. Це дитяча енциклопедія наукових експериментів, атлас світу, велика книга морів, абетка здоров’я, усе про все. Дітям надзвичайно цікаві книги про космос, про комах, про автомобілі та про тварин;
  • казки – дитяча художня література, яка має повчальну мету. Для казок характерна несподівана кінцівка, вигадані персонажі та чарівні предмети.

За допомогою фільтру Ви можете підібрати книги дитячі за віковою категорією: на 3-6, 6-10, 10-14 чи на 16+ років. Якщо виникають запитання, зв’яжіться з менеджером та дізнайтесь все, що Вас цікавить.

Обираючи дитячу книгу, звертайте увагу на оформлення та на обкладинку. Наприклад, для малюків зображення мають бути яскравими та оригінальними, а обкладинка – твердою. Великим попитом користуються книжки з віконцями. Їхня особливість – інтерактивність. Це дивовижний світ з віконечками, через які малюки потрапляють у казковий світ.

Відомі автори дитячої літератури

В інтернет-магазині можна придбати різноманітні дитячі книги. Серед багатьох сучасних авторів слід назвати Наталію Щербу. Це відома українська письменниця, яка пише в жанрі фантастики та фентезі. Її книги – цикл романів «Часодії», «Лунастри», «Чароділ», «Фініста».

Ще один сучасний автор – британський письменник Джонатан Страуд. Його надбання – серія фентезійних романів «Агенція «Локвуд і Ко», в яких розповідається про мисливців на привидів.

Меґан Макдоналд – американська письменниця, яка має справжній талант. Її найвідоміша книга про неймовірні пригоди дівчинки Джуді Муді. Це серія, яка складається з більше ніж 20-ти книг.

Сашко Дерманський – український письменник, твори якого рекомендовані для читання в молодшій та середній школі. Це такі книги: «Маляка і навіжений дракон», «Тю! – сказав їжачок», «Прикольні вірші».

Всебічний розвиток дитини, щасливе дитинство та освіта дітей – запорука успішного майбутнього. Важливу роль в цьому відіграють дитячі книги для малюків, для дошкільнят, для підлітків. Пам’ятайте це та даруйте своїм донькам та синам найкраще! Ознайомтесь з каталогом та знайдіть розвиваючу літературу, цікавий підлітковий роман дорослим дітям чи казку. На сайті MOREBOOKS кожна дитяча книга унікальна. Зробіть замовлення, оберіть зручний спосіб оплати та доставки. Робимо відправлення кожного дня з міста Тернопіль.