Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Українська література

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Українська література – класика та сучасні книги, написані відомими авторами. Це книги, в яких відображаються різні етапи життя нашого народу, надії та прагнення. Українська література сприяє формуванню національної свідомості та повноцінному розвитку особистості. Кожний громадянин нашої держави повинен читати книги українських авторів та бути справжнім патріотом. Для цього ми робимо все можливе. Книжковий онлайн магазин MOREBOOKS пропонує українські книги у широкому асортименті. У нас прийнятні ціни, швидка доставка та високий рівень обслуговування. Розгляньте каталог та оберіть щось собі чи зробіть чудовий подарунок близькій людині!

Книги відомих українських письменників

Сьогодні купити книжку зовсім нескладно. Вибір великий, тому читачі обирають те, що їх цікавить. Розглядаючи українські книжки, зверніть увагу на «Кобзар» від видавництва «Рідна мова». Це збірка поетичних творів Тараса Шевченка, які торкаються кожного серця та розповідають про те, що свобода є найціннішим даром.

Ще рекомендуємо почитати книгу «Тигролови», автором якої є Іван Багряний. В ній описані події минулого. В книзі розповідається про те, як знищувався український народ. На кожній сторінці автор стверджує, що нас неможливо знищити. Він гармонійно поєднав правду життя та створив цікавий сюжет.

Книги сучасних українських письменників користуються великим попитом. Серед них слід назвати роман Юрія Винничука «Мальва Ланда». Це книга, яка написана в постмодерністській манері. Вона захоплює карколомним сюжетом та нестримним потоком фантазії письменника.

Одним з сучасних авторів є Сергій Жадан. Він написав багато книг, серед яких варто відзначити роман «Депеш мод». Це жорстка історія про входження в серйозне життя. В ній багато моментів, які зацікавлюють читачів. Неможливо точно сказати, що це: ліричний текст, роман-знущання чи довідник нонконформіста.

Рекомендуємо придбати книгу на сайті MOREBOOKS!

Інтернет-книгарня пропонує читачам книги українських письменників на будь-який смак. Каталог постійно оновлюється. На сайті можна замовити книгу, не виходячи з дому. Ми подбали, щоб покупці знаходили те, що їх цікавить. Тому на сайті представлені українські книги різних жанрів: пригоди, розповіді, повісті, історія.

У нас Ви знайдете класичні літературні твори, які вивчають у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах. За їхньою допомогою формується світогляд та розкриваються таємниці минулого. Це книги, які мають бути у кожній бібліотеці. В них закарбований досвід предків, який потрібно передавати з покоління в покоління.

Книжковий інтернет-магазин MOREBOOKS – вибір читачів, які люблять книги та постійно знаходять для себе щось нове. Обравши нас, Ви будете задоволені. У нас є важливі переваги:

  1. Широкий асортимент – у продажу представлені різноманітні книги українською мовою. Ми слідкуємо за новинками та додаємо нові видання у колекцію. Тому ніхто не йде з магазину з порожніми руками.
  2. Зручний підбір книг – обирати книги легко та просто. Потрібно лише скористатись фільтром та ознайомитись з коротким описом.
  3. Швидка доставка по Україні – Ви можете придбати книгу відомого автора та отримати її в короткі терміни.
  4. Допомога менеджерів – звертайтесь до нас у разі потреби. Менеджери Вас вислухають та підберуть книгу, керуючись побажаннями.

Передивіться каталог та знайдіть класичний твір чи книгу сучасного українського письменника! Ми впевнені у тому, що нація, яка читає, є непереможною. Читайте книги, розвивайтесь та відпочивайте з користю.

Вгору