Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Прапори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

gallery-imageУкраїнські прапори – символи незламності та боротьби, честі та гідності. В інтернет-магазині MOREBOOKS представлена продукція власного виробництва. У нас можна купити прапори оптом та за прийнятною ціною. Ми гарантуємо високу якість та пропонуємо вироби у широкому асортименті!

Різні види прапорів в інтернет-магазині

Національний прапор – державний символ, який часто можна побачити у громадських установах, в навчальних закладах, на змаганнях та на офіційних заходах. Ним прикрашають фасади будівель, встановлюють в кабінетах, офісах та таким чином демонструють свою відданість та любов до України.

Хочемо відмітити те, що українські прапори – різноманітні варіанти, серед яких покупці знаходять те, що їм потрібно. Великим попитом користуються вироби, на яких зображена символіка України. Це герб, виконаний у формі золотого тризуба особливої форми. Державний герб України розміщується на синьому полі. Це символ боротьби за свободу, єдності та віри. Тризуб є своєрідним оберегом, який використовується з давніх часів.

  • Прапори з державними символами – невід’ємні атрибути країни. Це стяги, в яких передбачені дві рівновеликі горизонтальні смуги синього та жовтого кольору. Такі кольори раніше використовувались у зображенні герба Галицько-Волинської держави. Синій колір символізує чисте небо, а жовтий – пшеничне колосся.

Синьо-жовтий прапор публічно був використаний в 1848 році у Львові. В той час його урочисто вивісили над ратушею. З тих пір стяг з рівновеликими горизонтальними смугами набував популярність. В 1991 році біколор став офіційним прапором України. Під ним зустрічають важливих гостей. Під синьо-жовтим прапором військовослужбовці складають присягу та працюють посольства України в різних країнах. 23 серпня відзначають День Державного прапора.

  • прапор української повстанської армії – ще один різновид виробів, які Ви знайдете на сайті. Їх головна особливість – червоно-чорний колір. У наші часи прапор УПА використовують націоналістичні організації та партії. Чорний колір є символом землі, а червоний – крові, яка пролита українцями за свободу. Червоно-чорний прапор – атрибут Організації українських націоналістів революційних. Такий політичний рух з’явився в 1941 році. В ті часи провідником ОУН обрали Степана Бандеру, який був революціонером, ідеологом та активним політичним діячем.

Інтернет-магазин Morebooks пропонує високоякісні прапори з національними символами та без, призначені для різних цілей. Обирайте все, що потрібно, та оформляйте замовлення! У нас можна купити прапор України для використання у приміщенні та в автомобілі, для встановлення на фасадах будівель та для використання під час урочистих заходів.

Переваги покупки прапорів на сайті MOREBOOKS

Обравши нашу продукцію, Ви залишитесь задоволені. Зараз пояснимо, чому:

  1. Власне виробництво – у нас є все необхідне для пошиття прапорів: сучасне обладнання, міцні та зносостійкі матеріали, досвід та знання.
  2. Надійність – ми відповідальні та завжди дотримуємося термінів. Замовлення виконуються без затримок.
  3. Широкий вибір – прапори України та УПА, різні розміри, зі штоком та з присоскою.
  4. Бездоганна якість – для пошиття прапорів використовується габардин, атлас, нейлон.
  5. Швидка доставка – замовивши прапори за гуртовими цінами, Ви їх отримаєте якнайшвидше.

Ознайомтесь з асортиментом та оберіть прапори, на яких зображені українські символи чи без них! В інтернет-магазині продається продукція, в якій поєднується якість та доступність. Прапори для святкувань – це державні символи України, які уособлюють незалежність та демократичні цінності!

Вгору