Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Історичні романи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

gallery-imageІсторичні романи – твори, які побудовані на історичних сюжетах. В них відтворюється у художній формі якась епоха чи певний період. В романах справжні події, які відбувались у минулому, вдало поєднуються з художнім вимислом. Історичні романи цікаві тим, що можна потрапити в інший світ та дізнатись багато нового. Автори створюють справжні шедеври, щоб читачі не втрачали інтерес до книги та відчували ті ж емоції, що й персонажі. Якщо Вам подобаються художні історичні книги, обирайте їх у нас! Інтернет-книгарня MOREBOOKS пропонує твори українських та зарубіжних письменників. Для кожного знайдеться оптимальний варіант.

Відомі історичні романи, які варто прочитати

Історичний жанр особливий. Талановиті письменники розкривають у своїх книгах не лише характер та риси головних героїв, а й обставини минулих років. Тому ми рекомендуємо поповнювати домашню бібліотеку історичними романами та читати їх у вільний час.

Шукаючи історичний роман, зверніть увагу на «Чорний обеліск», автором якого є Еріх Марія Ремарк. Це один з найсильніших романів відомого німецького письменника.

Ще варто купити книжку «Останнє королівство», написану англо-американським письменником Корнвеллом Бернардом. Події роману розгортаються в Англії під час вторгнення вікінгів. Головний герой зростав серед завойовників, але згодом зрозумів, що він зовсім інший. Утред змушений обирати між тими, хто його виховав, і між англійцями.

Історичні любовні романи – жанр, який приваблює багатьох читачів. Ми рекомендуємо захоплюючі книги українською мовою, від яких неможливо відірватись. До них належить роман «Олеся. Між коханням та честю», що є третьою книгою трилогії «Між двох орлів». Його автором є Ярослава Дегтяренко, яка є лауреаткою конкурсу «Коронація слова». Головна героїня мріє повернутися до коханого, але доля підготувала їй нові випробування.

На полицях нашого магазину представлені цікаві українські історичні романи. Серед них є особлива книга, яку написав історик та автор багатьох наукових публікацій Юрій Сорока. «Хотин» - роман у двох томах, які підходить для всіх, кому небайдужа наша історія.

Обирайте історичні романи в магазині MOREBOOKS!

У нас Ви знайдете найкращі історичні романи та зможете придбати книгу за доступною ціною. Ми постійно розвиваємось, розширюємо асортимент та додаємо в колекцію новинки. У нас широке коло читачів, яким подобаються історичні твори українських письменників та зарубіжних авторів. Ви також можете приєднатись до нас та стати постійним покупцем!

Чим книжковий інтернет-магазин MOREBOOKS відрізняється від інших онлайн-ресурсів? Є багато причин, серед яких назвемо основні:

  1. Великий вибір історичних романів – можна щоразу знаходити щось цікаве та радувати себе чи робити подарунки друзям, близьким людям.
  2. Швидка доставка – у нас можна замовити книгу і отримати її в стислі терміни. Для цього ми докладаємо всі зусилля.
  3. Максимальна зручність – фільтр, за допомогою якого можна відсортувати книги з урахуванням власних побажань.
  4. Кваліфіковані менеджери – книги українських авторів та зарубіжних письменників представлені в широкому асортименті, тому не всі відвідувачі швидко знаходять щось для себе. Ми в цьому завжди допомагаємо.

Історичні романи про кохання, про бурхливі події минулого століття, про інтриги, змови та зраду – все це Ви знайдете на сторінках нашого каталогу. Книжковий онлайн магазин пропонує величезний вибір видань, які користуються попитом та не залишають байдужими своїх читачів!

Вгору