Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Довідники та посібники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Довідники та посібники – навчальна література, яка використовується на всіх етапах освітнього процесу. Вивчення чогось нового завжди сприяє досягненню успіху та бажаних результатів. Тому ми приділили окрему увагу такому розділу, як довідники та посібники. У нас великий вибір видань, розроблених відповідно до встановлених вимог. Ми слідкуємо, щоб відвідувачі знаходили те, що їм потрібно. Тому каталог регулярно поповнюється новинками.

Довідники та посібники для покращення результатів навчання

Книжковий онлайн магазин – величезна кількість корисних матеріалів для навчання та для розширення кругозору. У нас можна купити навчальні посібники та довідники для різних вікових категорій. Для молодших школярів пропонуємо набір карток для вивчення англійської мови, зразки каліграфічного написання літер та задачник з математики.

Якщо Ви хочете купити посібники чи довідники для старших школярів, розгляньте наступні варіанти: «Наука в коміксах», «Усі уроки біології», «Сам собі вчитель англійської» та «Як вчити іноземні мови?». Також в даній категорії можна придбати комплект карток «Безпека на дорозі», лепбук «Бачу, чую, відчуваю», плакати «Здоров’я та безпека». Ми обираємо краще з кращого та пропонуємо нашим відвідувачам.

MOREBOOKS – сучасна інтернет-книгарня

Чому ми вважаємо себе кращими? Є багато причин, про які ми хочемо розповісти більш детально:

  1. Широкий асортимент – різноманітні довідники та шкільні посібники: «Вивчаємо абетку», «Розумні картки» (лічба, моє тіло), «Навчання грамоти» відповідно до програми НУШ (нова українська школа).
  2. Вибір видань за допомогою фільтру – обирайте автора та видавництво, папір та обкладинку. На це потрібно лише декілька хвилин.
  3. Доставка по Україні – доставка здійснюється у різні населені пункти. Ми швидко обробляємо замовлення. Покупці, які вирішили купити довідник, довго не чекають.
  4. Доброзичливе обслуговування – ми надаємо відповіді на питання, допомагаємо обрати навчальний довідник чи посібник, даємо корисні рекомендації.
  5. Зручна оплата – кілька варіантів (онлайн чи при отриманні книг у поштовому відділенні). Обирайте, що Вам підходить.

Купити довідник та навчальний посібник дуже вигідно! Книжковий інтернет-магазин пропонує літературу, яка користується великим попитом. У нас прийнятні ціни та є все, що необхідно для покращення результатів навчання

Вгору