Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Розвиваюча література

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Картки навчальні за методикою Глена Домана. Базовий набір №1 1020137 фотоРозвиваюча література – книги, зошити та тренажери, за допомогою яких забезпечується всебічний розвиток дітей. У нас Ви знайдете різноманітні завдання для малюків, для майбутніх першокласників та для школярів. Ми слідкуємо за тим, що з’являється у продажу та пропонуємо покупцям. Інтернет-книгарня MOREBOOKS рекомендує всім батькам обирати книги у даній категорії та дбати про розвиток дітей. Це ключовий момент, оскільки набуті вміння та знання знадобляться дітям у подальшому житті!

Розвиваюча література для дітей різного віку

Для того, щоб батьки могли замовити книгу, яка сприяє розвитку дитини, ми створили окремий розділ. В ньому представлені видання, призначені для певної вікової категорії. На окрему увагу заслуговує підготовка до письма. Це важливий етап у навчанні майбутнього першокласника. Для оволодіння навичками письма підходять багаторазові прописи з канавкою. Їх особливість полягає у використанні ручки зі зникаючими чорнилами, яка йде в комплекті. Дитина може тренуватись та стирати те, що написала. Це безкінечний процес, в якому є щось чарівне.

Книжковий онлайн магазин пропонує розвиваючу літературу у широкому асортименті. В даній категорії багато цікавого й корисного для малюків та для тих, хто невдовзі піде до школи. Наприклад, «Тренажер для дошкільнят. Лічба», «Веселе літо. Зошит майбутнього першокласника», «Розумна дитина. Вивчаємо літери», «Веселий старт. Буквар для дошкільнят».

Для набуття побутових навичок та формування моральних цінностей рекомендуємо робочий зошит «Світ людей і предметів». Його автором є Юлія Волкова. В зошиті багато малюнків та розвиваючих завдань, тому навчання перетворюється на цікаву гру. Ще можна обрати видання «Початки логіки та математики», автором якого є Василь Федієнко. Головні особливості робочого зошита – доступність навчального матеріалу, системність та поступове ускладнення, наочність та закріплення здобутих знань

Переваги магазину MOREBOOKS: чому обирають розвиваючу літературу у нас?

Є багато причин, серед яких назвемо найголовніші:

  1. Великий асортимент розвиваючої літератури – книжковий інтернет-магазин пропонує придбати книгу, яка сприяє розвитку здібностей. Йдеться про тренажери для дошкільнят, багаторазові прописи з канавкою, робочі зошити, альбоми-посібники з образотворчого мистецтва та розумні картки.
  2. Доставка по Україні – можна замовити книгу, знаходячись у будь-якому місті.
  3. Швидка обробка замовлень – ми розуміємо, що покупці хочуть швидше отримати свої замовлення. Тому працюємо так, щоб всі залишались задоволені.
  4. Прийнятні ціни – книги українською мовою продаються за доступною ціною.

Передивіться каталог та оберіть щось із категорії «Розвиваюча література»! Тренажер для письма, зошит домашніх завдань, ігрові вправи – все це Ви знайдете на нашому сайті. Обирайте книги українських авторів та дбайте про розвиток дитини

Вгору