Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Художня література

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

gallery-imageХудожня література. Найкращі книги для любителів художніх творів

Художня література – категорія, в якій представлені різноманітні твори. Їхня роль у нашому житті величезна. Художні книги є скарбницею людських знань та духовним багатством. За їх допомогою розширюється кругозір, розвивається мислення та фантазія, з’являється бажання все більше пізнавати світ. Читаючи цікаву книгу, ми забуваємо про проблеми, відпочиваємо та гарно проводимо вільний час. Художні твори змушують читачів робити висновки, викликають емоції та вгамовують спрагу до прекрасного.

Види художньої літератури

Розглянемо основні напрямки:

  • романи – твори, в яких охоплюються життєві події та розкриваються характери персонажів. Це найпоширеніший літературний формат, якому часто надають перевагу читачі;
  • новели – невеликі за обсягом твори, які мають несподіваний фінал. Для них характерний лаконізм та влучне використання художніх засобів;
  • оповідання – твори, в яких зображується подія з життя декількох чи одного персонажу. Оповідання відрізняються наявністю описів та виразною композицією;
  • поезія – розповіді про особисте та про найпотаємніше. Поезія проникає в серце, створює особливий настрій та доторкається до струн душі;
  • драми – твори, в яких персонажами є переважно звичайні люди. В їх основі є гострі життєві конфлікти та напружена боротьба.

Звертаємо увагу на те, що великим попитом користуються книги класичних авторів. У нас великий асортимент книг на будь-який смак. Класичні автори – Іван Котляревський, Ольга Кобилянська, Володимир Винниченко, Іван Багряний, Вільям Шекспір, Джордж Орвелл, Іван Нечуй-Левицький. До видатних творів художньої літератури належить «Портрет Доріана Грея», «Кайдашева сім’я», «Тигролови», «Захар Беркут», «Кобзар. Вибрана поезія» та багато іншого.

Сучасна художня література: що ми рекомендуємо читачам?

Українська художня література – чудова колекція книг, написаних відомими авторами. Ознайомтесь з каталогом та зробіть вибір! Сучасні автори пропонують цікаві книги, які переносять читачів в інший світ, стають ліками від депресії та допомагають уявити те, що раніше не спадало на думку.

Ви шукаєте художні книги, які варто прочитати? Є багато варіантів. Один з них – твори Сергія Жадана, в яких автор виразно передає власні думки та почуття. Це романи «Депеш Мод», «Месопотамія», «Біг Мак», «Список кораблів».

Ще одним сучасним автором є Юрій Андрухович. Це представник постмодернізму, поет та есеїст. Його книга «Радіо Ніч» - гостросюжетний та ліричний твір, в якому розвиток подій захоплює від початку й до кінця.

Обов’язково ознайомтеся з творами Оксани Забужко, яка є письменницею та поетесою. Її твір – «Найдовша подорож». В книзі йде мова про російсько-українську війну у різних часових вимірах.

Переваги інтернет-магазину MOREBOOKS

До наших головних переваг належить:

  1. Великий асортимент – обирайте українську чи зарубіжну літературу, фентезі чи фантастику, детектив чи трилер, поезію чи роман. Вибір книги залежить від Ваших вподобань.
  2. Хороший сервіс – якщо виникають питання, звертайтесь до менеджерів. Ми завжди раді знайти для Вас художній твір в жанрі пригоди, гумор, класика чи проза. Також зробити вибір допомагають оцінки книг та відгуки.
  3. Швидка доставка – замовлення обробляються максимально швидко, тому покупцям не доводиться довго чекати.

Обирайте художні книги, керуючись власними побажаннями! Зробіть чудовий подарунок собі чи близькій людині. Художня література допомагає пізнавати світ та себе, мотивує до роздумів та відволікає від жорсткої реальності. В інтернет-магазині MOREBOOKS Ви завжди знайдете щось цікаве, оскільки у нас велика колекція творів сучасних та класичних авторів. Історичні романи, поезія, фентезі, детективи – обирайте, що Вам подобається та насолоджуйтесь читанням! Ми пропонуємо якісну продукцію, низькі ціни та регулярно оновлюємо каталог.