Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Любовні романи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Любовні сюжети завжди користувалися будуть користуватися популярністю серед читачів адже цікаві книги про кохання зазвичай прості, насичені подіями і здатні зачепити до глибини душі. Любовна сюжетна лінія присутня у багатьох книгах, і навіть якщо це не основна гілка, то ми все одно переймаємось і співпереживаємо героям.

Сучасні любовні романи

Романи про кохання – це літературний жанр, в якому часто можна зустріти напружені відносини між чоловіком і жінкою, які часто переходять від ненависті до кохання. Письменники наводять фокус читача на емоції головних героїв, акцентують увагу на їхніх почуттях та переживаннях.

Романи про кохання українською мовою

Майже в кожному видавництві України ви знайдете хоча б одну книгу про кохання. Серед великої кількості друкованої продукції ви знайдете романтичні комедії, історичні любовні романи, книги про підліткове кохання та багато іншого. Сучасні романи про кохання користуються популярністю серед підлітків, жінок та чоловіків. Однією з найпопулярніших книг у жанрі любовні романи є книга “Гіпотеза кохання” від видавництва “Віват”. Серед книг про кохання для підлітків користується популярністю “Рубінова книга. Timeless. Книга 1Керстін Гір, який побачив світ українською завдяки видавництву “Школа”.

Українські романи про кохання

Українські письменники також люблять писати цікави книги про кохання. Популярністю користуються сучасні любовні романи українською, що народились завдяки творчості Світлани Талан. Сюжети її книг просякнуті романтикою, що гармонійно вписується у сюжет та події, що відбуваються довкола. Дара Корній, Ірен Роздобудько та багато інших українських авторок пишуть якісні романи про кохання. Неймовірна книга Ірени Карпи відкриває для нас сучасний любовний роман з іншого боку. “Добрі новини з Аральського моря” - пригоди чотирьох героїнь, яких об’єднує українське походження і секрети з минулого, а також бажання звільнитися від них і почати нове життя.

На сайті інтернет магазину Morebooks ви знайдете найкращі романтичні комедії та популярні любовні романи. В цій категорії книг ви знайдете твори, що занурюють вас у світ насичений яскравими емоціями та вибуховими почуттями. Перш ніж обрати найкращі книги про кохання, ознайомтесь з анотаціями, що чудово описують зміст книг. Для цього ми наповнили характеристику та опис книг всією необхідною інформацією, а наші працівники з задоволенням допоможуть вам із вибором книг.

Сучасні книги про кохання

Сучасні романтичні комедії вражають своєю чуттєвістю та наповненістю. Враховуючи, запити сучасного читача, на книжковому ринку можна зустріти саме короткі любовні романи. А також, великою популярністю серед читачів користуються історичні любовні романи українською. Книги про кохання для підлітків поступово завойовують книжковий ринок, що дає можливість всім читати любовні романи українською.

Найкращі любовні романи поєднують у собі мікс з емоцій, подій та напруги, що тримає увагу глядача на основній сюжетній лінії. Українські книги про кохання поєднують в собі насиченість емоцій та життєвий досвід, який можна з легкістю перейняти під час прочитання.

На сайті Morebooks ви знайдете багато книг різних жанрів. Серед них, книги про кохання посідають далеко не останнє місце. Якщо вам цікаво дізнатись, які саме книги ми можемо виділити, тоді ловіть найкращі романи про кохання:

  1. Колін Гувер «Покинь, якщо кохаєш...»;
  2. Світлана Талан «Де живе свобода»;
  3. Сара Джіо «Ожинова зима»;
  4. Наталія Гурницька «Мелодія кави у тональності кардамону»;
  5. Елізабет Гілберт «Їсти, молитися, кохати».

В цій категорії ви знайдете книги про кохання для підлітків, що познайомлять юного книголюба з світом емоцій, почуттів та романтики. А історичні любовні романи, в свою чергу, занурюють у світ пригод, коли лицарі боролись за серця дам. В свою чергу, історичні любовні романи про вікінгів будуть розповідати про пристрасть, брутальність та криваві війни проти ворогів

Вгору