Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Збірники завдань

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Збірники завдань – посібники, які призначаються для перевірки знань з різних предметів. Ми розуміємо, що для дітей та для їхніх батьків це дуже важливо. Тому у продажу представлені збірники завдань у широкому асортименті. Наш книжковий онлайн магазин турбується про те, щоб діти розвивались та досягали високих результатів у навчанні.

Збірники завдань для дітей різного віку

Індикатор якості знань – правильне виконання вправ та розв’язання задач. Для цього призначаються додаткові матеріали у вигляді збірників завдань. Завітавши у книжковий інтернет-магазин MOREBOOKS, Ви знайдете все необхідне. На сайті продаються збірники завдань, розроблені відповідно до програми НУШ (нова українська школа).

Для кожної вікової категорії є багато навчальних видань. Для дошкільнят – «Розвивальні завдання та прописи. Готуємось до школи» та «Тренажер дошкільника – 365 днів до школи». Для молодших школярів є безліч цікавих та корисних матеріалів. До них належать ігрові тренажери з математики та з української мови.

Для старших школярів та майбутніх випускників теж багато завдань. Серед них слід назвати наступні видання: «Книжка для читання англійською мовою», «Історія України: візуальні тестові завдання», офіційні посібники з різних предметів.

MOREBOOKS: чим ми кращі за інших?

Рекомендуємо купити збірник завдань саме на нашому сайті, оскільки це чудове рішення. Про що конкретно йдеться? Про наступні переваги:

  1. Великий вибір збірників різнопланових завдань – «Цікава математика», «Розвивальні завдання та прописи», комплексні тренажери, дидактичні матеріали, тематичні діалоги для вивчення англійської мови та багато іншого.
  2. Доставка в різні населені пункти – купити збірник завдань можна в будь-якому місті. Ми забезпечуємо доставку до місця призначення.
  3. Зручний підбір навчальних посібників – автор, видавництво, м’яка чи тверда обкладинка.
  4. Низькі ціни – інтернет-книгарня пропонує збірники завдань за прийнятною ціною. Обирайте одразу кілька видань, оскільки це вигідна пропозиція.
  5. Допомога менеджера – якщо Вам складно зробити вибір, зв’яжіться з нами. Менеджер порекомендує збірники завдань, які відповідають певній віковій категорії та Вашим побажанням.

Ознайомтесь з каталогом та оберіть завдання для дошкільнят, тести чи основи швидкочитання. У нас величезний вибір збірників завдань, тому Ви знайдете чудові варіанти

Вгору