Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Навчальна література

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Навчальна література у книжковому інтернет-магазині Morebooks

Навчальна література – посібники, робочі зошити, підручники, атласи та словники. Це видання, які є джерелами знань. В них міститься корисна інформація для учасників освітнього процесу. Книжковий інтернет-магазин MOREBOOKS пропонує придбати найновіші видання навчальної літератури за доступною ціною. Це велика колекція робочих зошитів, збірників екзаменаційних завдань та багато іншого! Каталог постійно поповнюється. У нас Ви знайдете підручники, розроблені на основі сучасних методів викладання та які відповідають жорстким стандартам.

Навчальна література в широкому асортименті

Для зручності навчальна література розділена на тематичні категорії:

  • контроль знань – посібники, за допомогою яких перевіряють знання учнів. Діагностувальні та контрольні роботи оформлені відповідно до чинних вимог;
  • робочі зошити – навчальні видання, які призначені для усвідомлення нового навчального матеріалу та для формування практичних вмінь;
  • підручники і хрестоматії – книжки для додаткового читання та збірники текстів для пізнавальних та навчальних цілей;
  • довідники та посібники – книги, в яких містяться узагальнені та впорядковані відомості з окремих галузей науки. Довідники та посібники широко використовуються для навчання;
  • методична література – головні помічники викладачів. В цю категорію входять плани роботи закладів освіти, фізкультурні заняття, рухливі ігри та вправи, секрети учительського успіху.

Це лише частина асортименту у нашому інтернет-магазині. На сайті можна купити атласи та карти, словники та розмовники, цікаві вправи на літо. Збірники екзаменаційних завдань – окрема категорія. Це підручники для підготовки до ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання), до ДПА (державна підсумкова атестація) та до НМТ (національного мультимедійного тесту). За допомогою посібників учні та випускники краще засвоюють матеріал, повторюють, узагальнюють та систематизують знання.

Переваги покупки навчальної літератури в інтернет-магазині MOREBOOKS

Якщо Вам потрібні книги для навчання чи інша навчальна література, зробіть покупку у нас! Це вигідне рішення з багатьма перевагами:

  1. Повний каталог навчальної літератури для учнів та для педагогів – зручний пошук, фільтрування та порівняння товарів.
  2. Доступність – можна купити підручники, робочі зошити, хрестоматії, розмовники за прийнятною ціною.
  3. Бездоганна якість – навчальна література, яку пропонують відомі українські видавництва.
  4. Зручна та швидка доставка – після оформлення замовлення проходить небагато часу. Ми робимо все можливе, щоб покупці швидко отримали посилку.
  5. Високий рівень сервісу – менеджери допомагають підібрати підручник, атлас чи щось інше, якщо у відвідувачів виникають складнощі.

Замовте навчальну літературу в пару кліків та вкажіть адресу доставки! Попередньо перегляньте каталог та оберіть усе, що Вам необхідно. Ми пропонуємо сучасні книги для позакласного читання, підручники НУШ (нова українська школа), ігрові тренажери, діагностувальні роботи. Асортимент великий, тому обирати є з чого!

 

Вгору