Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робочі зошити

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Робочі зошити – навчальні видання, за допомогою яких краще усвідомлюється новий матеріал та формуються практичні навички. Це чудові помічники для школярів. Доволі часто зошити є доповненням до підручників, але й виступають у якості самостійних видань. У нас є все необхідне для навчання та для всебічного розвитку. В каталозі регулярно з’являються сучасні видання.

Робочі зошити – важливі елементи освітнього процесу

Книжковий онлайн магазин MOREBOOKS пропонує робочі зошити, які відповідають рекомендаціям щодо організації нової української школи. Є навіть цілі серії з різних предметів, в яких завдання починаються з простих, а далі поступово ускладнюються.

У нас Ви знайдете зошити для учнів молодших та старших класів. Обирайте математику, українську мову, я досліджую світ, інформатику, фізику, хімію, англійську мову. Також можна купити зошити для юних художників, прописи-шаблони, альбоми-посібники з дизайну і технологій та фінансові абетки.

Навчальні видання приносять велику користь. При їх використанні педагоги економлять час, оскільки максимально ефективно планують робочий процес. Зошити для навчання подобаються учням, тому що вони наповнені цікавими завданнями та яскравими ілюстраціями. В альбомах школярам пропонують творчі завдання з технологій та з дизайну, а також з мистецтва. Вони спрямовані на розвиток творчих та сенсорних здібностей.

Книжковий інтернет-магазин MOREBOOKS: чому варто купити робочі зошити у нас?

У нас є багато важливих переваг, серед яких варто назвати:

  1. Великий асортимент – робочі зошити по програмі НУШ (нова українська школа) для різних вікових категорій.
  2. Зручність – щоб відвідувачі швидко знаходили те, що їх цікавить, на сайті є фільтр.
  3. Допомога менеджерів – якщо потрібна консультація чи складно самостійно зробити вибір, зверніться до співробітників найкращої інтернет-книгарні.
  4. Регулярне оновлення каталогу – ми слідкуємо за новинками та додаємо їх у свою колекцію.
  5. Швидка доставка – зовсім скоро зошити учнівські будуть у Вас. Ми працюємо так, щоб покупці були задоволені.

Купити робочі зошити простіше простого. Обирайте, що Вам наразі потрібно, та оформляйте замовлення. У нас є зошити з різних предметів: «Математика», «Я досліджую світ», «Літературне читання», «Українська мова». Інтернет-книгарня дбає про кожного покупця, тому ми забезпечуємо приємне обслуговування

Вгору