Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Казки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Бесплатное фото Маленькая девочка играет с куклами домаКазки для діток – найкращі засоби для виховання та повноцінного розвитку. Це народно-поетичні чи писемно-літературні твори, в яких розповідається про вигадані події чи явища. За допомогою казок розвивається уява та фантазія, розширюється кругозір та формується уявлення про добро та зло. Читання цікавих творів зближує батьків з дітьми, дарує позитивні емоції та приємні миті. Завітавши в книжковий інтернет-магазин, Ви вчинили правильно. У нас Ви знайдете книги українською мовою та зможете їх придбати за прийнятною ціною!

Казки для дітей – неймовірні історії для найменших

Відкрийте дитині казковий світ, в якому мешкають загадкові істоти, постійно відбувається щось цікаве та вирують події. Ми рекомендуємо купити книжку та читати казки на ніч. Це гарна традиція, за допомогою якої зміцнюється взаємозв’язок та прищеплюється любов до читання.

Українські народні казки – безліч варіантів, серед яких завжди знайдеться книга, якої у Вас ще немає. Для малят підійде «Країна казок». В ній діти знайомляться з багатьма героями. Кожна українська казка приносить користь, оскільки вона впливає на формування рис характеру.

Для дітей, які вчаться читати, пропонуємо «Казки України». У книгу увійшли відомі писемно-літературні твори. Казки доповнені веселими та яскравими малюнками, тому читання перетворюється на цікаве заняття.

«Казки про тварин різних країн» від видавництва «Глорія» - книга, яка підходить дітям для самостійного читання. В ній містяться повчальні казки та кольорові ілюстрації. Героями книги є тварини, які мешкають у різних країнах. Це крокодил, панда, лемур, жирафа.

Казки українською на сайті MOREBOOKS

Книжковий онлайн магазин радий вітати Вас! Обирайте казки з малюнками, які дарують гарний настрій та переносять на крилах у чарівний світ. Книги українських авторів доповнені яскравими малюнками та дуже цікаві.

Чому варто придбати книгу у нас? Є багато причин, серед яких ми назвемо основні:

  1. Великий асортимент – з нами Ви створите домашню бібліотеку та будете читати казки дітям.
  2. Швидка доставка – після оформлення замовлення і до того, як книга опиняється у покупця, проходить небагато часу.
  3. Зручний вибір казок – підбирайте книги за головними критеріями: видавництво, рік видання, обкладинка.
  4. Кваліфіковані менеджери – співробітники магазину оберуть казки для малюків чи для дітей молодшого шкільного віку.

Передивіться каталог та знайдіть казки народів світу чи твори, в яких відображаються цінності та традиції українського народу! У нас є з чого обирати, тому без покупки Ви не підете

Вгору