Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Нон фікшн

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Нон-фікшн література: різновиди та переваги в часи інформаційного перевантаження

П’ятий рік поспіль український видавничий ринок із прихильністю ставиться до нового та вкрай особливого різновиду літератури під назвою нон-фікшн. Насамперед це книги, у яких структура сюжету побудована лише на реальних подіях. Так, читачі сьогодні розділилися на дві категорії: ті, хто прагнуть втекти від гострих проблем дійсності та ті, хто хочуть знайти пояснення або відповіді на болючі питання. Однак не треба відкидати той факт, що в нон-фікшн виданнях автори та авторки не використовують художніх описів. Використовують, але дуже мізерно та з витонченою обережністю.

Документальна література впевнено крокує поряд із художньою літературою і тим самим зумовлює попит у пошуках сучасних авторів, які пишуть у цьому жанрі. Доступними стають авторські проєкти зумовленіінтерв’ю, які є певним гачком у написанні водночас емоційно складних та простих текстів.

Отож, якщо коротко звести інформацію про нон-фікшн — це книги з переліку про саморозвиток, побудовані на переживаннях, світогляді та думках автора чи авторки, що, безпосередньо, знаходять відголос у читачів.

Які бувають види нон-фікшн літератури?

Насправді нехудожня література охоплює широкий та вузький спектр видань. Наприклад:

· пізнавальні книги — документалістика, біографії, автобіографії, мемуари, есеїстика, публіцистика;

· науково-популярні книги — мистецтво, культура, історія, техніка та технології, природа, космос, етнографія, національні традиції;

· бізнес-література — право, економіка, маркетинг, менеджмент;

· мотивація та саморозвитокбатьківство, виховання дітей, стосунки, гендерні особливості, сімейні цінності, тайм-менеджмент тощо.

Зокрема, читачі неабияк прагнуть закрити потребу в читанні бізнес-літератури спрямовану на досягнення успіху в бізнесі та особистому житті, віднайти нетипові та свіжі ідеї введення бізнесу, розуміння та вирішення конкурентних викликів, занепаду та краху. Розповіді про особистість та життя визначних людей, що мали неабиякий вплив на розвиток суспільства представлені у виданнях біографії та мемуарів. Якщо ж кортить дізнатися про розбудову цивілізацій минулого, перейнятися їхніми таємницями та загадками — треба зазирнути в книги з історії. Книги з філософії дають змогу зануритися у відкриття нових граней людського пізнання та мислення, моральних цінностей та одвічних запитань: хто ми в цьому швидкоплинному світі? яка сутність людини взагалі? Педагогіка — це книги про форми та методи освіти, про виховання гармонійно розвиненої дитини, підлітка та повнолітньої особистості. Усе, що читачі хочуть дізнатися про нинішню ситуацію в країні, можливість прогнозувати майбутні політичні процеси та політичні відносини обирають нон-фікшн із політології.

Чому варто купити нон-фікшн літературу?

Усе просто: документальна література допомагає дивитися на світ та на все, що відбувається в інших країнах, культурах та професіях із широко розплющеними очима. Тому, хто потребує легкості в читанні та в сприйнятті інформації, хто прагне самореалізації — з головою пірнайте в цікаві книги нон-фікшн.

Переваги інтернет магазину MOREBOOKS

Обрати та замовити книги нехудожньої літератури можна в інтернет-магазині Morebooks за оптимальними цінами для вашого гаманця. З-поміж переваг вам сподобаються:

Наша компанія пропонує безліч переваг, які зроблять ваші покупки книги зручними і приємними:

  1. Великий вибір: ми маємо широкий асортимент книг, який включає книги для батьків, бізнес літературу, книги для саморозвитку, психології, філософії, історії та багато інших видів нехудожньої літератури. Ви можете вибрати книгу, що відповідає вашим уподобанням і інтересам.
  2. Високоякісний сервіс: наші менеджери завжди готові допомогти вам. Якщо у вас виникають питання або потреба у пораді, звертайтеся до нас. Ми з радістю допоможемо вам знайти будь який твір. Крім того, оцінки та відгуки наших клієнтів також допоможуть вам зробити вибір.
  3. Швидка доставка: ваше замовлення буде оброблено якнайшвидше, щоб ви не довго чекали на свою книгу. Ми розуміємо, що вам хочеться якомога швидше отримати своє замовлення.

Тож оберіть книгу, що відповідає вашим побажанням! Зробіть собі або своїй близькій людині чудовий подарунок. У нашому інтернет-магазині MOREBOOKS ви завжди знайдете щось цікаве, оскільки у нас велика колекція творів авторів з усього світу. Ми пропонуємо якісні товари, конкурентні ціни і постійно оновлюємо наш каталог.

Вгору