Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Підручники і хрестоматії

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Підручники і хрестоматії – література, без якої неможливо уявити навчальний процес. Це посібники, які є надійними помічниками для школярів. Книжковий онлайн магазин MOREBOOKS пропонує підручники і хрестоматії, які відповідають вимогам чинної навчальної програми. Ви можете замовити все необхідне для класу чи для окремого учня. Ми гарантуємо високу якість, забезпечуємо швидку доставку по Україні та надаємо відповіді на питання, що цікавлять покупців!

Підручники і хрестоматії в широкому асортименті

Підручники – книжки, в яких системно викладена важлива інформація. Це навчальні видання, які створюються з врахуванням вікових норм та соціальних потреб читачів. В них містяться основи знань з певної дисципліни. На сайті Ви знайдете різні шкільні підручники: «Я досліджую світ» НУШ (нова українська школа), «Фізика», «Німецька мова», «Біологія», «Новітня історія України».

Хрестоматії – збірники письменницьких творів чи уривків, які призначаються для навчальних цілей. В онлайн магазині є з чого обирати. Наприклад, «Мій друг Питайко», «Сонячні вітрила», «Українська література», «Літературне джерельце». Ще на сайті продаються посібники для домашнього читання для вивчення англійської мови, підручники для вивчення польської мови, «Післябукварик». В колекції постійно з’являється щось нове та корисне.

Чим вигідно відрізняється інтернет-книгарня MOREBOOKS?

Ми раді Вам запропонувати шкільні підручники і хрестоматії, створені фахівцями своєї справи! Обравши наш книжковий інтернет-магазин, Ви не пошкодуєте. Ми створюємо найкращі умови для відвідувачів. Йдеться про такі переваги:

  1. Чудовий асортимент – підручники і хрестоматії для різних вікових груп та від різних видавництв. Обирайте книжки для додаткового читання, українську та зарубіжну літературу, основи здоров’я, фізику чи математику.
  2. Доброзичливе ставлення до клієнтів – ми приходимо на допомогу, якщо до нас звертаються.
  3. Вибір літератури в пару кліків – купити підручники дуже легко. Потрібно лише обрати автора та видавництво.
  4. Швидка доставка – невдовзі підручники будуть у Вас.
  5. Зручні способи оплати – обирайте, що більше підходить: оплата відразу чи при отриманні у поштовому відділенні.

Ознайомтесь з каталогом та знайдіть підручники для школи, які Вас цікавлять! У нас низькі ціни та великий вибір навчальної літератури. Купити шкільні підручники можна в зручний час. Ми швидко обробимо замовлення та надішлемо все Вам.    

Вгору