Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Книги для батьків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Інтернет-книгарня MOREBOOKS пропонує книги для батьків, в яких розповідається про виховання дітей та про те, яких помилок слід уникати. Це корисна література, необхідна для тих, у кого вже є діти та хто тільки готується стати батьками. У нас Ви можете замовити книгу за прийнятною ціною та оформити доставку по Україні. Педагогіка, психологія, систематизовані методики та безліч корисних порад допомагають батькам у вихованні і у розвитку дитини.

Кращі книги для батьків

Щоб бути хорошими батьками, треба знати, як діяти в тих чи інших ситуаціях, як ставитися до підлітків, як бути хорошою мамою чи татом. У нас Ви можете купити книжку, присвячену спілкуванню з дітьми, підготовці до материнства, вихованню успішних дітей. Одна з них – «Дорослі діти емоційно незрілих батьків», написана психологинею Ліндсі К. Гібсон. В ній автор розповідає проблеми, з якими стикаються діти та батьки, а також дає поради щодо їх подолання.

Якщо розглядати книги українських авторів, слід назвати «Діти та батьки в інтернеті: путівник для безпечної подорожі». Автор – Дьякова Анастасія, яка протягом багатьох років працює у сфері захисту дітей. В книзі розповідається про те, що таке кібербулінг, про ризики в онлайн-середовищі, про захист від злочинців у мережі.

Обов’язково прочитайте книгу Олени Березовської «9 місяців щастя. Посібник для вагітних», якщо хочете стати мамою. В ній лікарка з Канади надає достовірну інформацію та дані новітніх досліджень.

Чому вигідно купувати книги для батьків у нас?

Книжковий інтернет-магазин MOREBOOKS підготував чудову літературну збірку. Рекомендуємо придбати книгу для батьків, яка допоможе правильно вибудувати відносини з дітьми, виростити сильну особистість та розібратися в багатьох питаннях виховання.

Наші головні переваги:

  1. Книги українською мовою в широкому асортименті: медицина, психологія, навчальні, розвивальні.
  2. Менеджери, які завжди приходять на допомогу.
  3. Швидка доставка в різні населені пункти України.
  4. Зручний підбір книжок, завдяки чому можна легко знайти, що потрібно.
  5. Зручна оплата декількома способами.

Оберіть наш книжковий онлайн магазин та підберіть книги мамам та татам. Ми постійно поповнюємо каталог, тому в продажу представлена сучасна література. Якщо потрібна допомога, звертайтесь! Ми забезпечуємо доброзичливе обслуговування та створюємо хороші умови для покупців.

Вгору