Давно ми з вами не говорили про книги, які мають свої екранні версії. Деколи цікаво подивитись на те, як улюблена, чи не улюблена, книга виглядає на екрані. Сьогодні ми разом з інтернет-магазином Morebooks підготували для вас підбірку книг, які ви можете купити українською, а потім подивитись фільм. 

Почнемо з неочікуваної для мене екранізації, справді не знала, що є серіал за мотивами книги - “Квартира на двох”.

Дві людини, Тіффі та Леон, винаймають одну квартиру, але можуть перебувати в ній лише в різний час. Тіффі працює вдень, а Леон — вночі. Через це вони ніколи не бачать один одного, але починають листуватися. Завдяки листуванню вони дізнаються один про одного багато нового. Вони відкривають спільні інтереси, поділяються своїми таємницями та починають відчувати симпатію. Чи зможуть вони закохатися, не бачачи один одного? Чи готові вони порушити правила, щоб бути разом? Ця книга розповідає про романтику, дружбу та пригоди. Вона занурює читача у світ живого листування та уважного ставлення до деталей. Бет О’Лірі — британська письменниця, яка раніше працювала в дитячому видавництві. Її перший роман «Квартира на двох» був перекладений понад 30 мовами. Ідея сюжету роману прийшла до Бет О’Лірі з власного досвіду. Її хлопець-лікар часто працював вночі, тому вони могли тижнями не бачитися. Однак Бет могла відстежувати його життя за залишеними речами. Це надихнуло її на думку, що навіть не бачачи один одного, можна багато дізнатися про людину, з якою живеш разом. Купити книгу українською ви можете за посиланням на картинці в інтернет-магазині Morebooks.

Нашумівша екранізація, яка нещодавно з’явилась на екранах і вже встигла завоювати серця глядачів. А ви поки можете почитати книгу - “Вбивці квіткової повні. Таємниця індіанських убивств та народження ФБР (кінопроєкт)”.

У 1920-х роках на території племені осейджів в Оклахомі було знайдено нафту. Це зробило плем'я одним з найзаможніших у світі. Однак, разом із багатством прийшли і проблеми. Почалася хвиля таємничих убивств та зникнень. Родичів Моллі Буркгарт, однієї з найбагатших осейджів, отруїли і розстріляли одне за одним. Незабаром почалися вбивства і інших членів племені, а також тих, хто намагався розслідувати ці злочини. Молодий директор ФБР Дж. Едґар Гувер вирішив розслідувати справу. Він наймає колишнього Техаського Рейнджера Тома Вайта і формує команду підпільних оперативників. Історична документальна розвідка Девіда Ґренна розповідає про це гучне розслідування, яке стало однією з перших справ ФБР. Книга занурює читача у світ жадоби і корупції на території останнього клаптика Дикого Заходу США. Приєднатись до розслідування ви можете завдяки прекрасній книзі та відмінному сервісу в інтернет-магазині книг Morebooks.

Відвертий та захоплюючий роман, який можна потім подивитись на Netflix - “Бріджертони. Герцог і я”.

У епоху Регентства в Лондоні існували суворі правила поведінки для представників вищого суспільства. Герцоги мали бути владними і байдужими, а юні леді шлюбного віку — доброзичливими, але не занадто. Дафна Бріджертон, четверта з восьми дітей шляхетної родини, мала привітний характер і легко знаходила спільну мову з людьми. Однак її мати, віконтеса Бріджертон, ніяк не могла знайти для неї підходящого нареченого. Саймон Бассет, герцог Гастінґс, нещодавно повернувся з-за кордону і вирішив ніколи не одружуватися. На це у нього були особисті причини. Знайомство Саймона з Дафною відкрило для нього новий шлях. Він запропонував їй вдаватися до удаваного залицяння, щоб відлякувати матерів юних панянок, які прагнули видати своїх дочок заміж за герцога. Дафна погодилася на цей план, сподіваючись, що він допоможе їй знайти нареченого. Чи спрацює цей план? Чи зможе Дафна знайти справжнє кохання? У цьому романі йдеться про правила поведінки в епоху Регентства, про мрії про кохання та про те, що іноді правила можна порушити, якщо це потрібно для щастя. Цікаво чи роман настільки “гарячий”, як і серіал, а перевірити ви можете з інтернет-магазином Morebooks та книгою за доступною ціною та українською мовою.

Романи екранізують, напевно, найчастіше, тому наступна книга для любителів романтичних історій - “Безсоння для двох”.

Оден — молода дівчина, яка страждає на безсоння через розлучення батьків. Вона знайшла віддушину в навчанні, і її найкращі друзі — підручники з економіки. Вона закінчила старшу школу та вступила до престижного вишу. Оден — раціональна та наполеглива дівчина, яка точно знає, чого хоче від життя. Одного разу Оден ухвалює спонтанне рішення — відвідати нову родину батька на узбережжі океану. Там вона зустрічає Ілая, цікавого юнака-одинака, який також страждає на безсоння. Ілай стає її провідником у нічний світ міста. Разом Оден та Ілай вирушають у паралельні пошуки. Оден хоче відчути безтурботне підліткове життя, якого вона ніколи не знала. Ілай намагається примиритися з почуттям провини за смерть друга. Оден і Ілай допомагають один одному подолати труднощі, з якими вони стикаються. Вони вчиться цінувати життя та знаходити радість у простих речах. Якщо ви хочете спочатку прочитати книгу, а потім порівняти її з фільмом, тоді вам до інтернет-книгарні Morebooks де широкий асортимент книг українською мовою.

Ну і, трошки застаріла екранізація, але досить нове видання книги українською - “П'ятеро, котрих зустрінеш на небесах”.

Едді — 83-річний ветеран, який працював ремонтником у парку розваг. Він був самотнім і давно втратив сенс життя. Одного дня, намагаючись врятувати маленьку дівчинку, Едді гине. У раю він зустрічає п'ятьох людей зі свого земного життя. Перефразований текст: Едді — 83-річний ветеран, який працював ремонтником у парку розваг. Він був самотнім і давно втратив сенс життя. Одного дня, намагаючись врятувати маленьку дівчинку, Едді гине. У раю він зустрічає п'ятьох людей зі свого земного життя. Едді в раюВідкриється в новому вікні booklion.lviv.ua Едді в раю Ці люди — його рідні, знайомі та незнайомці. Вони розповідають Едді про те, як він змінив їхні долі. Едді дізнається, що його життя було не таким безглуздим, як він думав. Він був хорошим другом, люблячим батьком і чоловіком. Він допомагав іншим людям і робив світ кращим. Найголовніше, Едді дізнається, що він зміг врятувати маленьку дівчинку. Він робить це від найнеочікуванішої людини — від самої дівчинки. Едді знаходить сенс життя і розуміє, що він був щасливою людиною. Він вмирає задоволеним і впевненим, що його життя було не марним. Цей роман — історія про сенс життя, випадкові зустрічі та силу любові. Він показує, що навіть у найтемніші часи завжди є надія на краще.