Що приховують “солодкі” історії про принцес? Скільки проблем при створенні та різного виду модифікацій зазнали персонажі улюблених мультфільв поки дійшли до кінцевого споживача.  Сьогодні в нас цікаві факти про мультфільми та героїв, яких ми в них зустрічали. 

Справжнє кохання існує?

Почнемо з класичного героя всесвіту Дісней - Міккі Мауса. Спочатку мишеня називалось Мортімер, але дружина Уолта сказала що це надто пафосне ім’я. Чоловік дослухався і терміново перейменував героя на Міккі. Спочатку мультиплікаційного героя озвучував сам Дісней, а вже потім Міккі Маус отримав власний голос - голос Уейна Оллвайна. Ще цікаво, що Міккі Маус і Мінні Маус були одружені в реальному житті. Як? Уейну приглянулась Руссі Тейлор, яка озвучувала Мінні. У 1991 році щаслива пара “мишенят” одружилась у реальному житті. Пропоную вам книгу з прекрасними ілюстраціями та чудовою ціною на Morebooks (детальніше дивись на сайті за посиланням на картинці).

 

Мовчазна принцеса

Принцеса Аврора - найбільш мовчазна принцеса Disney. Спляча красуня, у власному мультфільмі, напевно тому я її найменше пам’ятаю, отримала всього 18 хв екранного часу. В мультфільмі вона, очевидно, в більшості спить і говорить лише декілька реплік.

Вона знає, що таке робота

А от принцеса Тіана, це з мультфільму “Принцеса Жаба”, стала першою та єдиною принцесою, що ходила на роботу. Поки дівчата бігають по балах, Тіана намагалась реалізуватись у реальному світі. І поки ви далеко не втекли, я розповім вам про книгу під обкладинкою декілька історій про принцес “5 історій про принцес”.

 

Вони ніколи не зустрічались поглядами

Всі принцеси належать одній студії - Disney. Але кожна живе у власному всесвіті, що не перетинаються між собою. Навіть на спільних постерах до проєктів студії вони ніколи не дивляться одна на одну.

Все починається з букви “А”

В американців така традиція, називати всіх дітей іменами, які починаються з однієї літери. Сценаристи вирішили скористатись таким принципом з сім’єю Русалоньки. У мультфільмі «Русалочка» (1989) у головній Героїні Аріель є ще 6 сестер і у всіх у них ім`я починається з букви «А»: акваторії Аз, Алана, Аріста, Аттіньі, Адела, Андріна. Більше книг за мотивами мультфільмів українською мовою з ілюстраціями ви можете знайти на сайті Morebooks.

 

Вони справжні? 

Студія Дісней часто користувалась реальними прикладами для того аби якумога реалістичніше намалювати своїх персонажів. Так, диснеївський Аладдін був «змальований» з Тома Круза, а Джин – з Роббі Вільямса. А під час роботи над мультфільму “Король лев”, вся творча група побувала в африканській савані, щоб зробити образи героїв максимально правдоподібними.