Всім приємно отримувати, їх багато не буває. Тому, багато людей дарують подарунки не лише на Миколая, але й на Новий рік. Ми з Morebooks вирішили допомогти вам і зробити підбірку книг, які варто купити в якості подарунка. Для себе, близьких, рідних чи друзів, не важливо. Головне, щоб подарунок був від щирого серця і куплений на сайті Morebooks.

Почнемо з книги, яка приємно вразить людину, яка любить фантастику - “Лазарус”.

 

У 1913 році в Києві, місті, де живуть люди та нечисть, мир на межі війни. Давнє пророцтво проповідує про те, що хтось прийде і покладе край несправедливості та утиском. Олександр Тюрин, відомий детектив, який має свої причини уникати Києва, проти власної волі опиняється в центрі подій. Шість детективних головоломок, криваві злочини, політичні інтриги, любов, таємниці та поклик прадавніх сил - все це чекає на нього на шляху до істини. У пошуках правди Тюрин розкриває родинні таємниці та воскресає поховану історію. Чи зможе він пройти через особисте очищення і не допустити нової війни? Ми з інтернет-магазині Morebooks  пропонуємо вам вигідні ціни на книги для всіх і кожного.

Без сучасного українського автора, який підкорює щей музичний простір - “Гімн демократичної молоді”.

 

«Гімн демократичної молоді» — це збірка оповідань Сергія Жадана, присвячена становленню середнього класу в Україні на початку 1990-х років. У шести оповіданнях автор розповідає про життя менеджерів середньої ланки, які намагаються знайти своє місце в новому суспільстві. Вони стикаються з безліччю труднощів, але водночас переживають справжній ентузіазм і натхнення. Оповідання написані в ліричному стилі, але в них також є елементи публіцистики. Жадан описує не лише особисті історії своїх героїв, а й загальний контекст того часу — політичні та економічні зміни, які відбувалися в Україні. «Гімн демократичної молоді» — це не просто книга про бізнес. Це глибоке дослідження людської душі, яке показує, як люди змінюються під впливом обставин. І книга вже чекає вас на Morebooks, бо ми готові надсилати вам подарунки майже цілодобово.

Біографія улюбленого актора, під ялинкою у новорічну ніч не може не потішити - “Шалено, глибоко. Щоденники Алана Рікмана”.

 

Щоденники Алана Рікмана, які опубліковані в книзі «Шалено, глибоко», дозволяють побачити його не таким, яким він зображувався в громадській свідомості. Рікмана часто сприймали як холодного і пихатого аристократа, але його щоденники показують, що він був насправді м’яким і співчутливим чоловіком, який був відданий своїм ідеалам і близьким людям. У щоденниках Рікман розповідає про своє життя, про роботу в кіно, про свої думки про політику, суспільство та мистецтво. Він пише про свої перемоги та поразки, про любов і втрату. Щоденники Рікмана — це унікальний погляд на життя одного з найвидатніших акторів свого покоління. Вони показують, що справжня людина завжди складніша за свій образ. 

Для любителів історії в нас також є книга - “Бунт проти імперії: українські шістдесятники”.

 

«Шістдесятництво» - це не лише культурний феномен, а й історія молодих людей, які прагнули до свободи та творчості. Ця книга розповідає про українське шістдесятництво - про людей, які творили нову культуру в час хрущовської «відлиги». Це був світ, який протистояв тоталітарному режиму, але при цьому був заснований на принципах солідарності, взаємопідтримки та поваги. У книзі представлено чимало фотографій, які вперше публікуються. І ви можете вперше оформити замовлення на книгу з Morebooks та вигідними цінами для наших книголюбів.

І неймовірне видання українською мовою класичного твору - “Джейн Ейр”.

 

Роман "Джейн Ейр" Шарлотти Бронте, написаний у 1847 році, досі залишається однією з найпопулярніших любовних історій у світі. Головні герої роману, Джейн Ейр і Едвард Рочестер, - двоє людей, які шукають щастя. Джейн - сирота, яка виховувалася в притулку. Едвард - заможний аристократ, який володіє двома маєтками, Торнфілд-холом і Ферндіном. Коли вони зустрічаються, між ними спалахує щире, пристрасне кохання. Однак їхньому щастю заважають минулі помилки і соціальні умовності. Чи зможе їхня любов здолати всі перешкоди?

Море свят, море подарунків і море книг на Morebooks!