Без грошей зараз нікуди і хоча за них щастя не купиш, без них нікуди. Тому фінансова грамотність для нас зараз надважлива, а вчитись економити та заробляти гроші ніколи не пізно. Сьогодні ми в More books порадимо вам книги про гроші для дітей та дорослих за вигідною ціною. Щоб ви могли купувати більше книг на More books для себе та дітей вигідно.

    Перша книга, що допоможе дітям у фінансовій грамотності має дуже багато позитивних відгуків від читачів - Пес на ім’я Мані, або абетка грошейБодо Шефер.

 

    Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима.Книжка фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей. Але вона стане у пригоді і дорослим, котрі захочуть прислухатися до порад і зробити своє життя вільним від фінансових клопотів. Гроші це невід’ємна частина нашого життя, на More books ви можете дізнатись більше про гроші з книг за найвигіднішою ціною.

    Книги Бодо Шефера вже давно підкорили серця українців своєю інформативністю та простотою викладення інформації. Про фінансову грамотність він пише не тільки для дітей, а щей для дорослих, тому наступна книга про гроші - Шлях до фінансової свободиБодо Шефер.

 

    Автор ділиться інсайдерською інформацією та розповідає про ефективні методи поводження з грошима, крок за кроком супроводжуючи читача на шляху до фінансової свободи. Багатство не падає з неба, однак завдяки правильній життєві та фінансовій позиції та довгостроковому плану всі можуть досягнути фінансової безпеки та набути солідного статку, відчутно покращити свій рівень життя. Не забуваємо частину грошей, які ви отримаєте після прочитання книги, пожертвувати на ЗСУ. Але ви ж в нас найкращі, тому сумнівів в цьому в мене немає, а ще немає сумнівів, що ви купите книгу на More books за вигідною ціною.

    Фінанси співають романси. Чули такий вислів? Щоб такого не допустити, треба вчитись фінансової грамотності змалечку, а в цьому вам допоможе книга про гроші для дітей - Фінанси для початківців”.