Новинки місяця, які полегшать баланс вашої карти, але не на багато разом з Morebooks. Новинки книг, що доповнять та прикрасять вашу книжкову полицю. Ви також любите милуватись своїми книжулями? А купляти і не читати? Я знаю про всі ваші гріхи, але не засуджую. Тож, почнемо ТОП новинок, які ви можете купити за вигідною ціною на Morebooks.

Почнемо з нового гостросюжетного детективу - “Жінка з каюти №10”.

 

Тревел-журналістка Лора Блеклок вирушає у відрядження на розкішний круїзний лайнер "Аврора". Вона насолоджується відпочинком, але першої ж ночі чує сплеск, ніби за борт впало тіло. Вона виходить на балкон і бачить темну пляму на скляній загорожі сусідньої каюти, яка начебто схожа на кров. Однак вранці виявляється, що всі гості та персонал на місці, крім загадкової жінки із сусідньої каюти, яку ніхто, крім Лори, не бачив. Лора прагне довести, що сталося вбивство, але стикається з перешкодами. Без перешкод ви можете замовити книгу українською мовою на сайті Morebooks.

Тепер додамо в ТОП трошки кохання, але я не обіцяю вам щасливого кінця - “Якби він був зі мною”.

 

Отем і Фінн колись були найкращими друзями, але щось змінилося між ними, і тепер вони цураються один одного. Отем зустрічається з іншим хлопцем, а Фінн став найпопулярнішим хлопцем у школі. Однак Отем все ще відчуває до Фінна сильні почуття. Вона розуміє, що якщо не зробить кроку, то може втратити його назавжди. А ви не втратьте можливість замовити книгу за вигідною ціною і інтернет-магазині Morebooks та насолоджуйтесь історією. 

Давайте трошки прокачаємо свої скіли - “Токсичні люди. Як боротися з дисфункціональними стосунками”.

 

Психіатр Тім Кантофер, який має багаторічний досвід роботи з токсичними людьми, написав книгу, в якій дає поради, як захиститися від їхнього згубного впливу. Особливо важливі ці поради для добрих, чутливих і альтруїстичних людей, які часто стають жертвами токсичних особистостей. Токсичні люди, такі як маніпулятори, енергетичні вампіри, нарциси, психопати та залежні, можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю та добробуту своїх жертв. Тому важливо вміти відстоювати свої кордони та давати відсіч токсичним людям. Книга Тіма Кантофера — це цінний посібник для тих, хто хоче захистити себе від токсичних людей і жити щасливим та повноцінним життям. 

Ви встигнете прочитати цю книгу, щоб потім подивитись фільм - “Віднині й довіку”.

 

У центрі сюжету роману «Віднині й довіку» письменниці Сари Дессен знаходиться дівчина на ім’я Луна. Вона виросла в оточенні кохання, оскільки її мати та хрещений батько є організаторами весіль. Однак смерть її першого справжнього кохання, Ітана, зруйнувала її віру в любов. Луна стала цинічною та переконана, що кохання не існує. Одного літа мати Луни наймає на роботу в агенцію молодого чоловіка на ім’я Амброуз. Він має намір допомогти Луні повернути віру в любов, але робить це у свій власний незвичайний спосіб. Чи зможе Амброуз переконати Луну, що кохання все ж таки існує? Роман «Віднині й довіку» торкається вразливих тем, таких як втрата коханої людини, цинізм та віра в кохання. Книга написана для підлітків, але також буде цікавою й дорослим читачам. Віднині і довіку ми будемо доставляти книги з Morebooks у всі домівки українських книголюбів. 

І ще одна книга, яка принесе нас до Шотландії щоб побувати коло маяка - “Книгарня в маяку”.

 

На просторах Шотландії, далеко від моря, стоїть маяк. Він не виконує своїх функцій, але в ньому знаходиться книгарня, яка стала затишним місцем для людей, які шукають таємниці та загадки минулого. Роман Шерон Гослінг з елементами детективу сповнений атмосфери та уроків життя. Він зачаровує читачів ароматами кави та печива, а також дає надію, що навіть якщо ви не засвоїли урок з першого разу, то завжди є шанс все виправити.

Зимового настрою, казково настрою та цікавих книг із Morebooks!