Люблю книги, що читаються легко, за одну ніч. Це, правда, не надто позитивно впливає на мою продуктивність впродовж дня і я п’ю каву відрами, але його не зробиш заради класної історії. Тому сьогодні короткий вступ і одразу йдемо знайомитись з книгами, що читаються за один вечір або ніч. Я дарую вам ТОП, а Morebooks пропонує вигідні ціни на книги для всіх.

    Читаючи цю книгу, я відчувала цілий спектр емоцій і просто не могла відірватись до останньої сторінки - Записник”.

 

    Цей роман є третім по рахунку з написаних відомим американським письменником Ніколасом Спарксом та перший з надрукованих його творів. У 2004 році світ побачив зворушливу екранізацію довгої історії кохання. Ви, мабуть, її бачили, але книга завжди краще, а зараз ще й українською мовою. Перед початком читання ми наштовхуємось на попередження, що «цей твір – художня вигадка. Усі імена, герої, місця та події є витвором уяви автора…» Але достеменно відомо, що на написання цього роману автора спонукало знайомство із історією 60-річного подружнього життя бабусі та дідуся його дружини. Тому можна стверджувати, що історія довгого та відданого кохання не є фантастичною, а навпаки - вартою наслідування. Morebooks пропонує вам безсонні ночі та вигідні ціни на книги для всіх і кожного. 

    Завжди важко обрати дочитувати до кінця чи відкласти на завтра, але є такі книги від який просто неможливо відірватись - Доки кава не охолоне саме така.

 

    У цій невеличкій кав’ярні вже понад століття подають найсмачнішу каву. Тут можна посидіти за філіжанкою цього гірко-солодкого напою, відволіктися від буденних проблем і… вирушити в подорож у часі. Щоб зустрітися з коханим, з яким вас колись розлучили кілометри. Чи отримати лист від чоловіка, який забув про вас через хворобу. Знову хоча б на мить побачитися із сестрою, яка загинула в автокатастрофі. У кожного свої причини побувати в минулому. Проте є умова: встигнути повернутися в майбутнє, доки кава не охолоне… Доки ви не дочитаєте ви не зможете зупинитись, а ще не зможете перестати купувати книги на Morebooks.

    Люблю романтичні історії на ніч, ті ця стала для мене саме такою - Моє літо: Цього літа я стала вродливою.