Ми тут подумали, що цікаво було б підібрати сучасні книги українською для кожного з героїв серіалу “Друзі”. І цікаво було б доповнити їх цікавими фактами про улюблений серіал, який ми з нетерпінням чекали на 1+1. Ви готові дивитись серіал “Друзі” та читати книги які з Morebooks підібрали для персонажів? 

Довша назва

Спочатку творці серіалу "Друзі" Марта Кауфман і Девід Крейн планували назвати його "Кафе "Безсоння"". Вони хотіли створити шоу про групу друзів, які збираються в кафе і обговорюють різні теми. Однак, коли NBC купила пілотну серію, вона стала називатися "Друзі, як ми". Президент NBC Воррен Літтлфілд також запропонував свою назву - "У коридорі навпроти". Нарешті, до початку знімань серіал отримав свою остаточну назву - "Друзі". Ми почнемо з найекстраординарнішої подруги, яка вміє дивувати і співати… Так, саме про Фібі буде йти мова і для неї ми підібрали книгу, яка вам точно нагадає одну з її пісень - “Котосутра. Нявська насолода 18+”.

Коли Моніка насправді Рейчел

Справа в тому, що на початок зйомок серіалу саме Кортні Кокс була найвідомішою актрисою. Тому, власники вважали, що саме їй підходить роль Рейчел. Але Кортні прочитала сценарій і зрозуміла, що їй краще вдастся зіграти Моніку. Дженніфер Еністон запросили зіграти роль Моніки, але прочитавши роль Рейчел зрозуміла, що це те чого вона прагне. Тому в результаті акторки просто помінялися ролями. Пам’ятаю, як Джої знайшов книгу Рейчел і там була розпуста, тому саме таку книгу українською мовою ми підібрали для неї - “Гіпотеза кохання”.

Посилання на всі книги ви знайдете на картинці, щоб ми даремно не займали вам час цими анотаціями. Якщо вас зацікавила книга, сміливо переходьте та купляйте книги українською на сайті інтернет-магазину Morebooks.

Smelly cat, smelly cat

Акторка Ліза Кудроу, яка зіграла Фібі в серіалі "Друзі", не вміла грати на гітарі. Щоб вона могла правдоподібно грати на гітарі в серіалі, їй запросили спеціального вчителя. Однак Кудроу швидко втратила інтерес до навчання, оскільки вважала, що Фібі, як і вона, знає лише кілька акордів. І ми могли б ніколи не почути цієї пісні, але тут ми згадаємо Чендлера, який мав можливість послухати цю пісню вживу. Для цього “коміка” ми підібрали дещо дитячу, але смішну книгу “Тореадори з Васюківки. Велике ілюстроване видання”.

Сестра близнючка

Ліза Кудроу, як і Дженніфер Еністон і Метью Перрі, до того, як її запросили в серіал "Друзі", грала в основному дрібні ролі. Одного разу їй запропонували роль офіціантки в новому серіалі "Всі божеволіють від тебе". Роль була без слів, і Кудроу її добре зіграла. Незабаром вона знялася ще в декількох епізодах цього серіалу, і її героїню назвали Урсулою. Проблема полягала в тому, що "Всі божеволіють від тебе" і "Друзі" повинні були йти один за одним на телебаченні. І дії обох серіалів розгорталися на Мангеттені. Тому творці "Друзів" вирішили зробити Фібі і Урсулу сестрами-близнючками. І тут я презентую вам книгу, що на нашу суб’єктивну думку підійде тому, хто не ділиться їжею. Актору, який знімався в багатьох серіалах точно має сподобатись книга актора з досвідом - “Друзі, коханки і велика халепа”.

 

 

Ну так, це зроблено заради маленького жарту, але вийшло непогано. Погодьтесь? 

Голий бридкий сусід 

Герой серіалу "Друзі" "гидкий голий дядько" був предметом багатьох жартів, але його ніколи не бачили в обличчя. Він з'являвся в серіалі лише двічі, і його обличчя було приховано. Ім'я актора, який зіграв цю роль, не розголошувалося до 2016 року. Як виявилося, його зіграв статист на ім'я Джон Гоген. Репортер HuffPost Тодд Ван Люлінг, який провів ціле розслідування, знайшов Гогена і отримав від нього підтвердження. Саме в цю квартиру  Рос переїхав в одній з серій сезону, і я певна, що такий хороший батько взяв би собою книгу для свого сина - “Яйце. Друзяки-динозаврики”.

Для чого “це” на дверях? 

Знаменита рамка на вічку вхідних дверей у квартирі Моніки спочатку була дзеркалом, проте один із членів знімальної групи випадково розбив його. В результаті художник із декорацій Крег Гранд вирішив, що так буде краще, і залишив рамку на місці. І для педантичної Моніки ми підібрали книгу, що допомогла б їй влаштувати затишок у своїй квартирі - “Дім хюґе. Як перетворити помешкання на оселю щастя”.

Пісня

Тематична пісня серіалу "Друзі" "I'm Be There For You" стала однією з найвідоміших мелодій з телешоу. Однак, коли серіал вперше вийшов в ефір у 1990-х роках, телеканали почали позбавлятися подібних пісень. Ситуація змінилася, коли "I'm Be There For You" зайняла перше місце в чарті Billboard Hot 100. Пісню постійно транслювали на радіо, телебаченні та в супермаркетах, що зробило її потужним рекламним інструментом для серіалу.

Бережіть себе та своїх друзів!

Читайте книги разом з ними

Купуйте їх на сайті Morebooks.