Я майже впевнена, що у вашій голові зазвучала пісня “Пес Патрон, пес Патрон…”. Сьогодні я вирішила трішки ближче познайомити вас книгами про братів наших менших. А саме, з книгами про собак, які ви могли пропустити чи просто не помітити. Ми з інтернет магазином More books пропонуємо вам, не тільки найкращі підбірки, а й вигідну ціну на книги для всіх і кожного.

    Пес Патрон став улюбленцем всіх дітей, встигли створити вже сотні іграшок та принтів, але й книги не відстають. Тому, я почну з книги про Пса Патрона, яка нещодавно з’явилась на сайті, але вже так і припрошує купити її у свою колекцію - Пес Патрон та Шкарпетковий монстр”.

 

    Всі чули про собаку-сапера Патрона, героя війни та національного кумира. Всі знають, як він рятує тисячі життів, знаходячи міни та вибухівку. Але чи знаєте ви, що Патрон ще врятував Землю від здоровезного Шкарпеткового Монстра, який прилетів з далекої галактики? Ні? Тоді розгортайте цей фантастичний комікс, і ви довідаєтесь про те, що сталося, коли Патрон натрапив на Монстра, чим небезпечні шкарпетки і як Патрон та його друзі, Святе Каченя й робот Григорій, перемогли рибульців-агресорів. Такі пригоди — це справжня фантастика! Але у Патрона всі пригоди неймовірно фантастичні! Купити книгу про Пса Патрона за вигідною ціною на сайті More books може кожен, бо ми вже про це подбали.

    Не зовсім пес Патрон, але порода одна і таж, і розповідає вона нам зворушливу, ілюстровану історію про Пригоди Купера”.