Незважаючи на війну, що триває у нашій країні, українці продовжують читати розвиватись та допомагати всім можливим нашим захисникам. Книжкові уподобання змінились, так само, як і змінились ми. Тому сьогодні поговоримо про ТОП книг, що обирали українці у 2022 році.

    Почнемо з роману, що зачаровує з першої сторінки - 9 листопадаКолін Гувер.

 

    Кохання, що долає роки. Яке приховане десь всередині серця і ти боїшся проявити свої почуття. Двоє людей, що зустрічаються раз на рік, але продовжують любити один одного. Купити цей безсумнівний хіт ви можете за вигідною ціною на MoreBooks.

     Автор наступної книги в перші години війни надягнув бронежилет і пішов захищати Україну - Сліди на дорозіВалерій Маркус.

 

    Унікальна жива книга! Перша жива книга про війну на Сході України. Ти, шановний читачу, відчуєш, як у твоє БМД влучає РПГ, ти будеш намагатися допомогти пораненому товаришу, ти відчуєш атмосферу напруги, знаходячись в оточенні, ти будеш читати справжній лист дівчини своєму коханому на фронт. І для цього тобі потрібна лише книга «Сліди на дорозі» та смартфон. Близько 100 QR кодів розставлені по тексту, дозволять вам поринути у події, описані в книзі. Ви зможете побачити на своєму смартфоні оригінальні відео та фотоматеріали реальних подій, що описані в книзі. Жодної постанови, увесь матеріал був знятий на фронті в 2014 році. Купити книгу за вигідною ціною MoreBooks можна просто зараз за посиланням на картинці. Не дякуйте.

     З початком війни люди згадали творчість старого доброго автора, який трошки застоявся на поличках магазинів - На Західному фронті без змінЕріх Марія Ремарк.

 

     В основу роману покладено реальні спогади автора про Першу світову війну. Коли Ремарку виповнилося вісімнадцять, його мобілізували до війська, а через рік перекинули на Західний фронт. Головний герой роману — молодий солдат Пауль Боймер — так само потрапляє в пекло війни. Те, що він бачить, не схоже на героїчні історії й оповідки. Реалії війни — це кров і бруд, крики і смерть, ницість і мужність, виживання на межі людських можливостей. По завершенню війни Пауль та його фронтові товариші не вписуються в життя мирних міст. Вони — «втрачене покоління», змужнілі підлітки, яких назавжди змінила війна… Актуальна на даний момент книга, тай впринципі для загального розвитку раджу вам прочитати цю геніальну книгу. А купити книгу, що змінить ваш світогляд легко завдяки мені, скромність не властива мені риса, адже я залишила вам посилання на картинці.

    Цю книгу заборонили і почали вилучати в Білорусі після того, як почалась повномасштабна війна в Україні - 1984Джордж Орвелл.

 

    Роман «1984» — пророчий твір, який відверто описує риси тоталітарного суспільства. У романі зображено явища культу особистості, інформаційної війни, нівелювання прав людини та інші риси, притаманні тоталітарним режимам. Головний герой Вінстон Сміт ненавидить постулати зовнішньої партії, членом якої він є, і намагається чинити опір системі. Але чи є шанс протистояти проти цього безжального апарата, де людина — лише гвинтик у системі цієї машини? Також мастхев до прочитання кожному, бо книга повинна бути у кожного поважаючого себе книголюба у бібліотеці. MoreBooks пропонує вам вигідну ціну для кожного і кожної.

    Наступна книга також отримала багато вподобайок - Тривожні людиФредерік Бакман.

 

    Це зворушлива комедія, а водночас психологічний роман про злочин, який ніколи не відбувся. Грабіжник-невдаха бере випадково в заручники вісьмох надзвичайно стурбованих незнайомців, які оглядають квартиру, виставлену на продаж. Під час перебування у цьому помешканні вони поступово починають відкриватися одне одному – і виявляється, у них чимало спільного. Завдяки MoreBooks ви маєте чудову можливість купити книгу за доступною ціною.

Бережіть себе та своїх рідних. 

MoreBooks - це книги, ігри та розваг для кожного!