Сьогодні для вас я зібрала найкращі новинки серпня. Книги, що вже доступні до замовлення на в інтернет магазині Morebooks українською. Додати більше нічого, та й думаю особливої потреби в цьому немає, тому пропоную починати. 

Першим у нас книга відомого Вар’ята, який з особливим гумором написав власну книгу - “Від нервів”.

 

Владзя ви не один раз бачили на екранах своїх телевізорів, його називають королем монологів за влучність та дотепність виступів. На сторінках цієї книжки справжній українець, не важливо, з села чи міста, знайде себе. Якщо пʼять хвилин сміху продовжують життя, то після прочитання цих оповідань ви точно житимете на років десять довше. Тут така концентрація гумору, так яскраво описані різні життєві ситуації, що коли перегортаєш останню сторінку, то шкодуєш, що книжка закінчилася.Книга підписана автором та містить закладку з QR-кодами соціальних мереж.

Легкий роман про кохання - те, що треба в кінці літа, тому пропоную вашій увазі новинку українською мовою “Мій коханий ворог”.

 

Люсі Гаттон і Джошуа Темплмен – колеги, які ненавидять один одного. Люсі вважає Джошуа нудним і педантичним, а Джошуа вважає Люсі зухвалою та егоїстичною. Одного дня вони дізнаються, що обоє претендують на посаду виконавчого директора. Люсі вирішує перемогти Джошуа, щоб стати його начальницею. Однак їхній офісний конфлікт швидко переростає в особистий, коли вони починають відчувати до одного одного почуття, які заперечують.

Люсі починає бачити Джошуа у своїх снах, а він цілує її в ліфті. Вони обидва соромляться своїх почуттів, але не можуть їх заперечувати. Зрештою, Люсі доводиться прийняти рішення: чи зможе вона виграти посаду виконавчого директора, не втрачаючи Джошуа? Це історія про закоханість, конкуренцію та силу протилежностей, які притягуються. Це також історія про те, як важливо бути вірним собі, навіть коли це важко.

Фантастики багато не буває, а коли вона під красивою обкладинкою, з ілюстраціями - “Латунне місто”.

 

Нарі – неперевершена шахрайка й ворожка, яка завжди вірила в себе більше, ніж у магію. Але одного дня вона ненароком викликає загадкового воїна-джина, і її життя змінюються назавжди. Нарі потрапляє у світ, який вважала казками з дитинства, світ, просякнутий магією та чарами.

У цьому світі Нарі стикається з політичними інтригами й смертельними небезпеками. Вона розуміє, що її життя нерозривно пов’язане з Девабадом – легендарним латунним містом. У Девабаді магія не здатна захистити від політичних хитрощів. Чи вдасться Нарі вижити в цьому небезпечному світі, де навіть найрозумніші плани можуть мати смертельні наслідки? Це історія про магію, інтриги та реальність казок «Тисяча й однієї ночі». Це історія про силу волі, надію та любов. Це історія про те, як важливо вірити в себе, навіть коли все здається втраченим.

Без психології ми нікуди і наступна книга описує все, що відбувається з українцями зараз - “Ми такі задовбані”.

 

Ви відчуваєте, що життя надто клопітне, і у вас немає достатньо часу на все? Ви постійно перевантажені клопотами й стресом, і вам важко позбутися втоми? Ви не одні такі. Жінки різного віку страждають від утоми й вигорання. Однак виснаження не має стати вашою новою нормою. У цій книжці докторка Емі Шах описує програму, яка допоможе відновити рівень енергії і стати здоровішою. Ключове в цій програмі – увага до енергетичної трійки: складних взаємозв’язків між шлунково-кишковим трактом, імунною системою і гормонами. Притримуючись системи й порад докторки Шах, ви помітите зрушення в ліпший бік вже за два тижні, а через три тижні почуватиметеся зовсім іншою людиною. Програма докторки Шах заснована на принципах здорового харчування, фізичних вправ і управління стресом. Вона також включає рекомендації щодо того, як покращити мікрофлору кишечника, зміцнити імунну систему і нормалізувати гормональний баланс. Якщо ви готові повернути своє життя назад, то програма докторки Шах – це те, що вам потрібно. Вона допоможе вам позбутися втоми, покращити здоров’я і відчути себе краще, ніж будь-коли.

І завершуємо на тій ж гумористичній ноті, з книгою “Критика п'яного розуму”.

Цей роман – не для тих, хто читає лише для того, щоб бути в курсі останніх новин. Він для тих, хто хоче зануритися в життя типових представників львівського соціуму, де ірреальне подається на тлі буденності. Петро, Антон і решта представників «гільдії наливайок» – це неповторні характери наших сучасників, в якому б абсурдному світі вони не існували. Їхні історії розвиваються на межі фантазії й дійсності, тримаючи читача в напрузі в атмосфері знайомої нам «барної культури» з «ароматом свіжозмеленої кави» й, звичайно ж, алкоголю. Герої блукають поза зоною комфорту в пошуках щастя, бо «щасливі люди – завжди красиві», та й узагалі – «щастя – це подарунок долі». Тож дочитайте роман до кінця, й ви зрозумієте, чому не потрібно жити минулим, цінувати сьогодення й будувати світ, в якому волієте опинитися завтра. Нехай вам на це не бракує часу.