Хочемо познайомити вас з новим видавництвом, книги якого ви тепер можете придбати в інтернет-магазині Morebooks. Видавництво ArtHuss цікавить все, що пов’язано з візуальною культурою. ArtHuss уважно стежить за світовими тенденціями у різних галузях культури та творчих професій і радо ділиться зі своїми читачами на шпальтах своїх завжди актуальних видань. Їхні книги надихають, наповнюють життя добрим смаком і роблять його яскравіше.

Почнемо з яскравої книги, яка не тільки потішить око, а щей навчить мудрого - “Створення персонажів для індустрії розваг”.

 

Хочете навчитися створювати незабутніх персонажів для індустрії розваг? У новій книзі «Створення персонажів для індустрії розваг» ви знайдете все, що потрібно для цього! Професіонали з ілюстрації, анімації та коміксів діляться своїми секретами створення динамічних, яскравих та оригінальних персонажів. Ви дізнаєтеся, як: 

  • Вдало увиразнити форму та пропорції 
  • Використовувати жести, колір, пози та вирази обличчя для створення враження 
  • Створювати брифи та розробляти персонажі 
  • Пристосувати свою роботу до індивідуальних потреб аудиторії 

Ця книга стане незамінною помічницею для студентів і професійних дизайнерів. Замовляйте зараз і пориньте в захопливий світ дизайну персонажів! А нам треба вчитись, бо вже зовсім скоро будемо відбудовувати країну, а Morebooks пропонує вигідну ціну на книги українською, не варто зволікати.

Далі будемо рухатись стінами та муралами - “Banksy: Ви становите загрозу прийнятного рівня”.

 

Книга про Бенксі — це мікс правди та брехні, яку пропонує нам Carpet Bombing Culture. Автор книги, Патрік Поттер, розповідає, що його змушували писати книгу проти його волі. Він називає це шарадою, в якій читач сам має вирішувати, де правда, а де ні. У книзі є фотоальбом робіт Бенксі, а також тексти про його діяльність та світогляд. Книга така ж, як і сам митець: невловима. У видання ArtHuss включений текст інтерв'ю від Бенксі про його поїздку в Україну. У цьому інтерв'ю Бенксі розповідає про те, чому він вирішив залишити свої роботи в Бородянці, Ірпені та Горенці. Не тільки в інтернет-магазині Morebooks можна знайти мурали Бенксі, ви можете знайти їх на стінах зруйнованих будинків та на вулицях українських міст.

А ще, не обійшлося без жінок - “Жіноча компанія: Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць”.

 

Книга «Жінки, які роблять» — це збірка історій понад 100 успішних жінок з усього світу. Ці жінки зробили вагомий внесок у своїй царині, незважаючи на негаразди та виклики глобального підприємництва. Книга отримала численні нагороди, включаючи статус бестселера New York Times і визнання однією з кращих книг року за версією Essence. Це надихаюча книга для всіх, хто хоче йти за своєю пристрастю і мрією. Віднайти в собі талант художника ви можете просто зараз, купивши книгу українською на Morebooks.

Навчись бачити прекрасне довкола та зберігати ці моменти разом з книгою - “Фотографи про фотографію: Як вони бачать, думають і фотографують”.

 

Книга «Фотографи про фотографію» — це захоплюючий екскурс у світ фотографії. На основі цитат, світлин та інтерв’ю з п’ятдесятьох визначними фотографами, автор Генрі Керол розповідає про те, як ці митці сформували свій унікальний стиль і які ідеї вони втілювали у своїй творчості. Книга стане чудовим джерелом натхнення для всіх, хто цікавиться фотографією.

І що б  ви зрозуміли багатогранність цього видавництва, додаю книгу про улюбленого персонажа всіх дітей Людину-павука - “Людина-павук: Навколо всесвіту - Мистецтво фільму”.

 

Артбук “Людина-павук: Навколо всесвіту” — це захоплююча подорож у світ створення одного з найуспішніших анімаційних фільмів 2018 року. У ньому ви знайдете: 

  • Концепт-арти, які показують, як художники створювали унікальний візуальний стиль фільму. 
  • Фінальні дизайни персонажів і локацій. 
  • Скетчі та раніше не показані розкадровки. 
  • Коментарі від творчої команди про те, як йшла робота над фільмом. 

Цей артбук стане чудовим подарунком для всіх, хто любить анімаційні фільми, а також для тих, хто хоче дізнатися більше про процес створення кіно. Улюблений герой може стати ближчим до тебе, адже цей артбук детально описує героя та історію його створення. А головне, він українською, за вигідною ціною в інтернет-магазині Morebooks, всі зорі зійшлись.

Більше книг ви знайдете в інтернет-магазині книг Morebooks.

Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь...