Ми звикли до романів, фантастики та інших художніх видань, але ми рідко згадуємо собі про комікси. Мовляв читати там немає що, часто батьки забороняли дітям їх купляти з тим самим виправданням. Але я тут щоб заперечити цей факт. На особистому досвіді перевірила цей факт, взяла собі комікс на More Books, думаю, та скільки того коміксу, 5 хв і все готово. Проходить дві години, а я все ще читаю. Так, для себе я зруйнувала міф про комікси. Тому, сьогодні у нас огляд найкращих коміксів для дітей та дорослих на сайті More Books.

    Почнемо з книги, мілашність якої зашкалює, вона така рожева, там єдиноріжки - Фібі та її єдинорозя. Книга 1.

 

    «Фібі та єдинорозя» — це смішний мальопис про дружбу дев’ятирічної дівчинки та єдиноріжки на ім’я Меріґолд Розкішні Ніздрі. У ньому чарівні події тісно переплітаються з буденними проблемами школярки, яка відчайдушно бажає визнання однокласників, шукає порозуміння з батьками, не хоче ходити на уроки фортепіано… Із чим у Фібі точно немає проблем — так це із почуттям гумору і сарказмом: вони з Меріґолд чи не на кожній сторінці сиплять в бік одна одної гострими жартами. Купити цей комікс для своєї дитини легко з More Books.

    Комікси - це не тільки книги про супергероїв та пригоди, це щей пізнавальні книги з хорошим поєднанням картинок та розумового навантаження. І ось видавництво Віват тішить нас таким змістовним виданням - Наука в коміксах. Сонячна система: наше місце у космосі.