Новий рік - особлива пора як для дорослих, так і для дітей. Ялинка, подарунки, святкові вогники і море мандаринок. А додаткову святковість створюють яскраві, кольорові та цікаві різдвяно-новорічні книги. Morebooks підготував для вас підбірку книг для малюків, що допоможуть зануритись в атмосферу свята разом з малюком.

Безперечно варто почати з хіта сезону, мені здається ця книжка має бути в кожному домі - “Різдво у Великому дереві”.

 

У казці про білченя Каспара напередодні Різдва він кудись зникає. Його тато вирушає на пошуки, і читачі разом з ним досліджують ліс, зустрічаючи різних звірят і птахів. У казці є яскраві віконця, які відкривають сюрпризи. Відверто, книга цікава і ваш малюк особов’язко змусить вас читати її не один раз. А от замовити книги на Morebooks вам потрібно лише раз.

Історії, що цікаво не тільки розглядати, а щей читати - “Теплі історії зимової ночі”.

 

Узимку всі діти чекають на свята, але іноді трапляються неприємності. Однак відважні українські діти завжди допомагають казковим героям подолати зло і відсвяткувати свята. Ця книга містить оповідання українських авторів, які сповнені тепла, доброти та любові до природи і рідної Батьківщини. Вона буде цікавою і корисною для дітей молодшого шкільного віку. 

Хто не любить героїв казок Дісней? А коли вони святкують різдво - це окремий вид задоволення - “Різдвяні історії Disney”.

 

Ось і настала зимова пора: казковий час подарунків і чудес. Дві різдвяні історії додадуть вечорам ще більше чарівності та створять атмосферу свята. Приєднуйся до персонажів улюблених мультфільмів! Книга вже сумує за вами на паличці, тому мерщій оформлювати замовлення в інтернет-магазині Morebooks.

За цим їжачком полювала половина відвідувачів інтернету, приємно, що українські видавництва дослуховуються до своїх читачів і додруковують такі бажані книги - “Страшна різдвяна таємниця”.

 

Лісові друзі - Їжачок, Лисичка, Кролик, Барсучок і Кротик - готуються до Різдва. Вони збирають ягоди з падуба, щоб прикрасити кімнату. Однак хтось краде ягоди і влюблений шалик Кротика. Звірята не збираються здаватися. Вони вирішують провести розслідування і йдуть вглиб лісу по величезних слідах. Їм страшно, але вони не дають страху перемогти. У темній печері друзі знаходять таємницю. Хто ж крав ягоди і шалик? Ця захоплююча історія допоможе дитині стати справжнім детективом. Вона дізнається, як важливо не здаватися, навіть коли страшно. А на Morebooks вигідні ціни на книги, тому страшно вам точно не буде. 

Добра, яскрава історія про порятунок такого важливого для нас всіх свята - “Принцеса рятує Різдво”.

 

У казці "Принцеса рятує Різдво" розповідається про пригоди винахідливої принцеси Елізи. Вона живе в палаці на Півночі, де завжди свято Різдво. Але цього року свято може не відбутися, бо Санта захворів. Еліза, яка любить допомагати, вирішує врятувати Різдво. Еліза - незвичайна принцеса. Вона не любить одяг і прикраси, а більше цікавиться технікою. Її винахідницький талант допомагає їй вирішити будь-яку проблему. Автор казки майстерно передає атмосферу свята. Він змальовує казковий палац, де всюди лунає сміх і веселощі. Читачі відчувають себе частиною цього світу, спостерігаючи за пригодами принцеси.

Більше різдвяних книг ви знайдете тут!

Море книг на Morebooks вже чекають саме на тебе!