Деколи історії, що написані на папері мають за собою певне реальне підґрунтя. А ми навіть не задумуємось над тим, що це реальна історія, реальні життя людей, які пережили ті чи інші події. Сьогодні ми поговоримо про книги на реальних подіях, які ми з легкістю знайдете в інтернет магазині Morebooks.

    Почнемо з книги українського письменника, яка написана на основі реальних подій - Жорстоке небо”.

 

    Роман-катастрофа й детектив в одному флаконі! В аеропорту Париж-Північ сталася трагедія — зазнав катастрофи літак, зібраний на українському заводі «Аронов». Після зіткнення зі снігоочисником, який, здається, раптово опинився на посадковій смузі, вижило лише четверо людей. На місце трагедії вирушає донька конструктора, який спроектував цей літак. Дівчина починає активно розслідувати справу. Але хтось дуже не хоче, щоб вона дізналася правду. Життя Діани та її близьких у небезпеці! Купити книгу українського письменника ви завжди можете на сайті Morebooks, адже у нас доступні ціни для всіх.

    Історії з життя, в які не хочеться вірити - Татуювальник Аушвіцу”.

 

    "Татуювальник Аушвіцу" – це надзвичайна історія одного-єдиного життя і великої любові. Авторка Гізер Морріс відтворює шлях однієї людини через найгірші часи і місця в історії. Це реальна історія колишнього в'язня Аушвіцу Лалі Айзенберга (Соколова), яку він розповів лише після смерті кохання свого життя – дружини Гіти. Через освіченість і знання багатьох мов Лалі був татуювальником табору смерті. Завдяки цьому він зустрівся у 1942 з молодою Гітою Фурман. Кохання з першого погляду Лалі обіцяє собі пронести крізь усе життя. Незважаючи на висвітлення найжахливіших сторінок людської історії – цей роман є зворушливим, щемливим та життєствердним. 

    Наступна книга вже давно є в моїй колекції, але я, відверто кажучи, не знала, що вона написана на реальних подіях - Провина зірок”.

 

    Що цікавого чекає шістнадцятирічну Гейзел Грейс на не надто веселих зібраннях групи підтримки для хворих на рак дітей? Та виявляється, саме там можна зустріти кохання свого життя — кумедного і винахідливого Огастаса Вотерса, який, наче справжній джин, здатен виконати твоє найзаповітніше бажання... Сповнений гіркої радості роман Джона Гріна про життя, смерть і справжню любов завоював серця читачів у всьому світі. Morebooks - це море книг, які ви можете купити за вигідною ціною, адже ми піклуємось про доступність книг для кожного українця.

     Це видання я чекала досить довго і от нарешті вона доступна до замовлення і нашому інтернет магазині - Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала”.

 

    Книга польського репортера та письменника Мірослава Влеклого жанрово є унікальною. З одного боку, автор створив репортаж-реконструкцію подорожі до Радянського Союзу у 1930-х роках Ґарета Джонса – британського репортера, який першим розповів у західних медіях правду про Великий Голод в Україні. З іншого, книга є детальною й драматичною біографією Ґарета Джонса, який після публікації своїх текстів про «комуністичний рай» зазнав цькування з боку частини корумпованих західних журналістів і за декілька років помер за достатньо загадкових обставин. Купити книгу українською ви можете за посиланням на картинці разом з Morebooks.

    Остання в нашому ТОПі, а не по важливості. Зворушлива історія хлопчика, який на своєму життєвому шляху подолав не одну перешкоду - Ловець повітряних зміїв”.

 

    Одного морозного дня взимку 1975-го афганський хлопчик Амір стає свідком жахливого вчинку. Ця подія назавжди змінює і його власне життя, і долю його близького приятеля Гассана. Та річ не лише в побаченому, а й у тому, що Амір не втрутився, нічого не зробив, лишився стояти осторонь. Боягузтво, ба навіть відступництво, буде переслідувати його протягом життя спершу в Афганістані, потім в Америці, аж доки Амір набереться мужності, кине виклик усім своїм внутрішнім демонам і знайде «спосіб знову стати хорошим». Ця історія точно залишить слід у вашій пам’яті, а ціна на Morebooks дасть вам можливість купувати більше книг українською. 

Бережіть себе та своїх близьких!

Читайте книги українською та крокуйте разом до перемоги!