Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Vladi Toys Україна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

TM "Vladi Toys" має широкий асортимент дитячих розвиваючих ігор, який представлений і успішно працює на ринку дитячої продукції вже більше 10 років. Професійний підхід, відповідальність і якість - фундамент роботи компанії.

 

   
    У чарівному світі Vladi Toys - безліч ігор і забав. І кожен може веселитися з ранку до вечора. Фахівці компанії грають з дітьми і спостерігають, що подобається їм найбільше.

 


   Коли ідея зароджується у свідомості творців, колектив видозмінює і удосконалює її, щоб створити ідеальну гру для малюків.Тестує під суворим наглядом педагогів, психологів, технологів, фахівців з контролю якості. Враховує всі зауваження.


   Розвиваюча продукція ТМ Vladi Toys популярна не тільки на території України, а й в інших країнах СНД і Європи.

 

   У 2014 році компанія пройшла сертифікацію продукції згідно Директив якості дитячої продукції країн Євросоюзу для стабільної планової роботи з ринком країн Європейського Союзу.

 

   У червні 2019 року компанія Vladi Toys пройшла аудит на відповідність Кодексу ділової етики amfori BSCI, в рамках міжнародної ініціативи соціальної відповідальності бізнесу. Після проведення аудиту, підприємству була виставлена вища оцінка «А», що офіційно зареєстровано на платформі amfori BSCI.

Розгорнути
Вгору