Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Trefl

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Компанія Trefl, що займається виготовленням пазлів, настільних і карточнх ігор, іграшок, є дуже великою корпорацією зі штаб-квартирою в Польщі. Перші кроки до успіху дана фірма зробила ще в середині 80-х років минулого століття і за трохи більше ніж 30 років існування їй вдалося стати власницею кількох спортивних клубів, а також налагодити власне виробництво товарів для дітей і заснувати медійний бренд.

 

   І тут важливо відзначити, що всі ці роки для Трефл основним вектором руху завжди залишалися вироби для діточок. Крім реалізації товарів власного виготовлення, компанія відома і тим, що займається дистрибуцією моделей автотранспортних засобів (ТМ SIKU) і гаджетів для хлопчиків і дівчаток (ТМ VTech). Всі види продукції Trefl особливо популярні серед батьків з Києва та багатьох інших міст України, про що свідчить і величезна кількість позитивних відгуків від вдячних клієнтів, і збільшення числа магазинів, в яких можна придбати іграшки цієї торгової марки. І тут важливо відзначити, що такого успіху компанія добилася завдяки чіткому дотриманню місії, оголошеної ще в перші дні існування фірми.

 

   Перш за все варто відзначити той факт, що торгову марку заснувала сімейна пара, яка прекрасно розуміє, що хотілося б побачити сучасним батькам на вітринах інтернет магазинів і полицях торгових майданчиків. Засновники, крім цього, на власному досвіді переконалися в тому, що знайти справді високоякісні іграшки для діточок - це дійсно надскладне завдання. Переконалися і вирішили подарувати кожному з батьків на земній кулі можливість купувати першокласну продукцію для своїх синів і дочок без нікому не потрібною витрати часу.

 

   А для того щоб малюки отримували від дозвілля, проведеного з виробами Trefl, максимум задоволення і позитивних емоцій, було прийнято рішення про приділення належної уваги зовнішньому вигляду створюваних виробів. Адже, як відомо, дитина пізнає світ в більшій мірі за допомогою зору. Для цього були залучені кращі європейські дизайнери, завдяки старанням яких товари бренду стали воістину шедевральними.

 

   Наостанок варто відзначити, що важливим завданням, яке для себе поставив виробник Trefl, є утримання цін на такому рівні, при якому купити пазли, набори для ліплення і інші інструменти реалізації веселого вечора дитини, можуть собі дозволити абсолютно всі мами і тата з Києва та інших міст Європи, незалежно від розмірів їх доходів.

Розгорнути
Вгору