Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Nebo Booklab Publishing

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Арт-видавництво «Nebo Booklab Publishing» - молоде українське видавництво, діяльність якого спрямована на створення книг про мистецтво, в основному для дитячої аудиторії.
Використовуючи досвід і розробки світових експертів в області мистецтва, а також залучаючи молодих талановитих ілюстраторів та авторів, видавництво докладає зусиль щодо забезпечення книги, захоплювати читачів своїм змістом та ілюстраціями.
"Nebo Booklab Publishing» – артвидавництво дитячої та підліткової літератури. «Nebo» щороку видає близько 30 книжок про мистецтво і пригоди, фентезі та класику дитячої літератури у неповторній візуальній інтерпретації найкращих українських ілюстраторів.
Абсолютний бестселлер видавництва – художня енциклопедія для дітей «Зоряна ніч Ван Гога та інші оповіді», аналогу якої немає в Україні.
Також «Nebo Booklab Publishing» видає українською англійського письменника-фантаста сера Філіпа Пулмана – лауреата багатьох міжнародних премій, автора трилогії «Темні матерії» – бестселлера New York Times."

Розгорнути
Вгору